دی‌فرانچسکو: خودمان کار لیورپول را آسان کردیم/ هنوز شانس صعود داریم

سرمربی تیم فوتبال رم اعتراف کرد که شکست سنگین خارج از خانه تیمش مقابل لیورپول حاصل سهل‌‌انگاری مردان خود او بوده است هرچند او هنوز به فینالیست شدن امیدوار است.

، اوزه بیو دی‌فرانچسکو سرمربی رم پس از شکست ۵ بر ۲ تیمش در ورزشگاه آنفیلد به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: ما الان نمی‌توانیم درباره بازگشت‌مان مقابل بارسلونا حرف بزنیم اما وقتی که دنبال توپ‌هایی که می‌دانیم خطرساز می‌شوند نمی‌رویم و سبک بازی‌مان هم آنقدر قابل پیش‌بینی است که کار حریف را آسان می‌کند، آن وقت طبیعی است که خودمان را ببازیم.

دی‌فرانچسکو در پاسخ به این سؤال که آیا استفاده از خط دفاعی سه نفره برای تیمش در این بازی اشتباه بود و باید زودتر از این‌ها آن را تغییر می‌داد، اظهار داشت: ما در ۲۰ دقیقه اول از این سیستم استفاده کردیم زمانی که بازی بسیار باز بود و به همین دلیل این مسئله مشکل‌ساز نشد. ما اما در تمام دوئل‌های نفر به نفر بازنده بودیم و توپ را خیلی آسان به حریف تقدیم می‌کردیم. کاملاً طبیعی بود که با ورود تعویضی‌های پرنفس، بازی‌مان جان بگیرد چون نیاز داشتیم که برای بازی برگشت چیزی کسب کنیم و من معتقدم که هنوز هم می‌توانیم ورق را برگردانیم.

سرمربی جالوروسی تأکید کرد: اگر شما چیزی را باور نداشته باشید، آن اتفاق رخ نمی‌دهد و اصلاً نباید چنین بازی‌هایی را انجام دهید. من الان نمی‌خواهیم هیچ کسی را پای میز محاکمه ببرم چون آماده شدن برای بازی‌ها روی کاغذ با آن چیزی که در زمین بازی رخ می‌دهد یکی نیست و تاکتیک‌ها همه نسبی می‌شوند وقتی که شما نتوانید توپ را حفظ کنید و یک پاس ساده بدهید. اگر لیورپول توانست حمله کند به این دلیل بود که ما به این تیم اجازه دادیم.

دی‌فرانچسکو در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا تیمش مانند دور قبل که باخت ۴ بر یک بازی رفت مقابل بارسلونا با برد ۳ بر صفر در بازی برگشت، جبران کرد: ما قبل از بازی بارسلونا گفتیم که کاملاً به شانس صعودمان ایمان داریم و من الان هم همان حرف را می‌زنم. تیم امروز بیش از اندازه اعتماد به نفسش را از دست داد و کاملاً از هم پاشید اما این اتفاق نباید رخ دهد و مهم نیست که چقدر عقب افتادیم و چند گل خوردیم. در بازی رفت یک بازی متفاوت را از رم خواهید دید.

بازی برگشت رم و لیورپول چهارشنبه هفته آینده در ورزشگاه المپیکوی شهر رم برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار