قطعی شدن ۳ برنز بوکسورهای ایران در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا

در چهارمین روز مسابقات بوکس قهرمانی جوانان آسیا سه نماینده ایران با حضور در دیدار نیمه‌نهایی، مدال برنز خود را قطعی کردند.

،  مسابقات بوکس قهرمانی جوانان آسیا در حالی از روز شنبه اول اردیبهشت‌ماه به میزبانی کشور تایلند و شهر بانکوک با حضور ۳۰ کشور در بخش مردان و بانوان آغاز شده است.

امروز(سه شنبه) و در روز چهارم این مسابقات سجاد موسوی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم ایران با برتری مقابل نماینده قرقیزستان ضمن صعود به دیدار نیمه‌نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد. 

همچنین علی سپهر نماینده وزن ۹۱+ کیلوگرم تیم بوکس جوانان ایران نیز با برتری مقابل بوکسور افغانستان به عنوان دومین نماینده کشورمان به مرحله نیمه‌نهایی صعود و مدال برنز خود را قطعی کرد. 

حسین شادمان نماینده وزن ۹۱- کیلوگرم کشورمان نیز با قرعه استرحت روبرو شد تا ضمن صعود به جمع ۴ بوکسور مرحله پایانی، سومین برنز تیم بوکس جوانان را قطعی کند. 

مبین اعلایی بوکسور وزن ۵۲- کیلوگرم نیز با شکست مقابل نماینده میزبان از دور رقابت‌ها حذف شد. پیش از این و در رقایت‌ها امروز دانیال شه‌بخش در وزن ۵۶- کیلوگرم ، عبدالحکیم بیگدر در وزن ۶۴- کیلوگرم و اکبر مردمی در وزن ۷۵- با شکست مقابل رقبای خود از دور رقابت‌ها کنار رفته بودند. 

در روزهای گذشته نیز حسین هادیان نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم مقابل نماینده هند و رضا حیدری بوکسور وزن ۴۹- کیلوگرم مقابل نماینده قراقستان شکست و از دور مسابقات کنار رفته بودند. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار