تصمیمات شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد اعلام شد

تصمیمات شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد در مورد رقابت‌های انتخابی تیم ملی بزرگسالان اعلام شد.

تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، تصمیمات شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد در مورد نحوه برگزاری مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم ملی بزرگسالان اعلام شد.

تصمیمات شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد در مورد این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۱) مسابقات انتخابی تیم ملی در مرحله نهایی در اوزان ۵۷ کیلوگرم، ۶۱ کیلوگرم، ۷۴ کیلو گرم، ۷۹ کیلوگرم، ۸۶ کیلوگرم و ۱۲۵ کیلوگرم وفق نتایج حاصله و ضوابط فرآیند انتخابی تیم های ملی برگزار شود.

۲) در وزن ۶۵ کیلوگرم سید احمد محمدی به نفرات دارای مجوز این وزن در مرحله نهایی اضافه می‌شود.

۳) در وزن ۹۷ کیلوگرم با توجه به شرایط آسیب دیدگی رضا یزدانی و ضرورت طی نمودن دوران نقاهت و توانبخشی نامبرده، وی می‌تواند در مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم ملی شرکت کند.

۴) در اوزان ۷۰ و ۹۲ کیلوگرم به دلیل عدم وجود کشتی‌گیر دارای شرایط خاص در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی (مدال آوران مسابقات جهانی فرانسه و دارندگان مدال طلا از جهانی امید) و حضور تمامی مدعیان در مرحله اول،  ضرورتی به حضور میثم نصیری و محمد جواد ابراهیمی در رقابت‌های مرحله نهایی نیست. سایر نفرات دارای مجوز شرکت در مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی در این دو وزن، به علاوه دو نفر حائز رتبه پنجم از مسابقات مرحله اول در هریک از دو وزن مذکور، می‌توانند در مرحله نهایی رقابت‌ها انتخابی شرکت کنند. نفر برتر این دو وزن در این مسابقات،  به همراه میثم نصیری و جواد ابراهیمی به تورنمنت های بین المللی اعزام و مورد ارزیابی کادر فنی به منظور تعیین نفرات برتر اوزان مذکور،  برای حضور در رقابت های جهانی مجارستان قرار خواهند گرفت. رقابت های انتخابی تیم ملی در این دو وزن بصورت دوره‌ای، اما بدون رقابت دو از سه در دیدار فینال برگزار می شود.

مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم های ملی روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه در تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار