نگرانی والورده از آینده‌اش با وجود فتح کوپا‌دل‌ری

سرمربی بارسلونا با وجود فتح جام حذفی اسپانیا هنوز از ابقا شدنش در این سمت اطمینان ندارد.

و به نقل از نشریه آس اسپانیا، ارنستو والورده در صحبت با نزدیکان خود از نگرانی‌اش بابت عدم اطمینان مسئولان باشگاه به او برای ادامه دادن به کارش در فصل آینده با وجود قهرمانی بارسلونا در جام حذفی اسپانیا گفته است.

صبح شنبه رسانه‌های کاتالان گزارش‌هایی منتشر کردند مبنی بر اینکه والورده در صورت شکست خوردن مقابل سویا در فینال جام حذفی اسپانیا در پایان فصل اخراج خواهد شد اما با وجود پیروزی ۵ بر صفر کاتالان‌ها، نگرانی او از رخ دادن این اتفاق همچنان وجود دارد.

والورده و شاگردانش تا کسب فتح لالیگا و دوگانه قهرمانی جام‌های داخلی فاصله زیادی ندارند اما ناکامی اخیر آنها در لیگ قهرمانان اروپا (حذف‌شان توسط رم در مرحله یک چهارم نهایی) سبب شده که دیگر موفقیت‌های آنها تحت تأثیر قرار بگیرد.

به نوشته آس، از زمان باخت ۳ بر صفر بارسلونا در خانه رم، میان والورده و چند تن از اعضای هیئت مدیره باشگاه بارسلونا فاصله افتاده و روابط او با مدیران اجرایی باشگاه نیز سرد شده است. این در حالیست که برخی از بازیکنان بارسلونا که پیش از این از والورده به خاطر تاکتیک‌ها و گزینش مهره‌هایش برای ترکیب اصلی در بازی مقابل رم ایراد گرفته بودند، اکنون از او حمایت می‌کنند. هرچند والورده به دوستان خود گفته که نگران است این حمایت برای ابقای او کافی نباشد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار