اوبلاک احتمال جدایی‌اش از اتلتیکومادرید را رد نکرد

دروازه‌بان اسلوونیایی روخی‌بلانکو احتمال جدایی‌اش از این تیم را رد نکرد.

، یان اوبلاک ۲۵ ساله که از زمان پیوستنش به اتلتیکومادرید تا کنون ۱۰۸ بازی لالیگایی برای این تیم اسپانیایی انجام داده با عملکرد خوب خود در این تیم توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده که یکی از آنها لیورپول است.  

اوبلاک که تا سال ۲۰۲۱ با روخی‌بلانکو قرارداد دارد، در مواجهه با پرسشی در مورد شایعات مطرح شده در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش گفت: خبری نیست. من با اتلتیکو قراردادی دارم که دو سال پیش آن را امضا کردم. کسی نمی‌داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، حتی من. ترجیح می‌دهم ابتدا فصل را به پایان ببرم و امیدوارم این با کسب جام همراه شود، سپس خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد، اما من با اتلتیکو قرارداد دارم. در حال حاضر به چیزی غیر اتلتیکو مادرید فکر نمی‌کنم.  

دروازه‌بان اسلوونیایی روخی‌بلانکو اما احتمال جدایی‌اش از این تیم را رد نکرد و تأکید کرد: اطمینان دارم که اتلتیکو پیشرفت خواهد کرد و باید ببینیم چه اتفاقی هم برای من خواهد افتاد، اما در حال حاضر اینجا هستم من تا سال ۲۰۲۱ با اتلتیکومادرید قرارداد دارم. اگر به کارم در این تیم ادامه بدهم که با یکدیگر رشد خواهیم کرد، در غیر اینصورت باشگاه به رشد خود ادامه خواهد داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار