نامجومطلق: استقلال اگر با لوکوموتیو ازبکستان بازی می‌کرد بهتر بود/ تیم شفر می‌تواند ذوب‌آهن را شکست دهد

پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد اگر این تیم در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف لوکوموتیو ازبکستان می‌رفت،‌ بهتر بود.

مجید نامجومطلق در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی درباره پیروزی ۳ بر ۲ استقلال مقابل پیکان در هفته بیست‌و‌نهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوب و هیجان‌انگیزی بود. دو تیم شرایط خوبی داشتند و فوتبال خوبی بازی کردند. پیکان تیم سرحال و خوبی بود و این حس برتری بازیکنان استقلال بود که باعث شد این تیم در این مسابقه پیروز شود.

وی ادامه داد: تیم شفر زمانی هم که ۱۰ نفره شد به لحاظ روحی و روانی و همچنین بدنی شرایط خوبی داشت و به همین دلیل هم دیدیم که با وجود یک بازیکن کمتر، موفق به پیروزی شد. به طور کلی استقلال این روزها شرایط خوبی دارد و فوتبال خوبی بازی می‌کند. اکنون می‌توان از این تیم به‌عنوان یک تیم تاکتیکی نام برد. همه دیدند که گل دوم استقلال کاملاً روی برنامه‌ریزی و کار تمرین شده به ثمر رسید. استقلال گردش توپ خوبی دارد و از تمام نقاط زمین به خوبی استفاده می‌کند. در گذشته این تیم بیشتر از سمت راست به دروازه حریفان حمله می‌کرد، اما الان با تصمیماتی که شفر گرفته استقلال تنوع تاکتیکی خوبی پیدا کرده است. امیدوارم تیم شفر هم در آسیا و هم در جام حذفی بتواند موفق شود.

«با توجه به نتایج خوب ذوب‌آهن در هفته‌های اخیر، دیدار این تیم مقابل استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را چطور ارزیابی می‌کنید؟»، پیشکسوت باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش گفت: باید به این مسابقه از دو جهت نگاه کنیم، اول اینکه باعث خوشحالی ماست که سه نماینده کشورمان به مرحله حذفی لیگ قهرمانان رسیده‌اند و این اتفاق خوبی برای فوتبال باشگاهی ماست. پس از آن هم در هر صورت یکی از این دو تیم به مرحله بعدی صعود خواهد کرد و ما در آن مرحله هم نماینده خواهیم داشت،‌ اما من به‌عنوان یک استقلالی اعتقاد دارم اگر این تیم به لوکوموتیو ازبکستان برخورد می‌کرد می‌توانست با شرایط بهتری مقابل این تیم بازی کند و نتیجه بگیرد.

نامجومطلق افزود: ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است و شرایط مناسبی هم دارد. بازیکنان این تیم به لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی دارند و روی ضربات ایستگاهی بسیار خطرناک کار می‌کنند. من بازی سختی برای استقلال در این مرحله پیش‌بینی می‌کنم،‌ اما با شرایط خوبی که استقلال دارد به نظرم می‌تواند ذوب‌آهن را شکست دهد. در بازی قبلی این دو تیم، ذوب‌آهن موفق شد استقلال را شکست دهد،‌ اما در آن زمان شفر تازه به استقلال آمده بود و الان شرایط این تیم متفاوت است. در هر صورت نتایج خوب استقلال نویدبخش این است که این تیم می‌تواند نتیجه خوبی در لیگ قهرمانان بگیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار