صلاح بعد از کسب عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر: برای رسیدن به این جایگاه سخت تلاش کردم

مهاجم مصری تیم فوتبال لیورپول عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس را از آن خود کرد.

، محمد صلاح که در فصل جاری در ۴۶ بازی از رقابت‌های مختلف ۴۱ گل برای لیورپول به ثمر رسانده و عملکرد فوق‌العاده‌ای در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس داشته با شکست کوین دی‌بروینه، داوید سیلوا و لروی سانه هر سه از منچسترسیتی، داوید دخه‌آ از منچستریونایتد و هری کین از تاتنهام عنوان بهترین بازیکن فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ برتر انگلیس از جانب اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای (PFA) را به خود اخصاص داد.

مهاجم مصری سرخپوشان مرسی‌ساید پس از کسب این عنوان گفت: حس فوق‌العاده‌ای دارم. من برای رسیدن به این جایگاه سخت تلاش کردم و بابت کسب این عنوان خوشحال هستم. هدف شخصی من هم کسب عنوان قهرمانی با لیورپول است. همیشه به تیم فکر می‌کنم و به خودم فکر نمی‌کنم، از این‌رو مهمترین چیز برایم کسب جام‌ها با تیم است. اکنون خیلی به بازی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان نزدیک هستیم و امیدوارم در تقابل با رم به پیروزی برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چه چیزی به تو کمک کرده که این فصل چنین پیشرفتی داشته باشی؟»، اظهار داشت: به نظرم تیم. سبک بازی تیم و هم‌تیمی‌هایی که پاس‌های زیادی در جریان بازی به من می‌دهند، کمک زیادی به من کرده‌اند.

صلاح هفتمین بازیکن لیورپولی شد که از سوی PFA به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس انتخاب شد. پیش از وی لوئیس سوارس (۱۴-۲۰۱۳)، استیون جرارد (۰۶-۲۰۰۵)، جان بارنز (۸۸-۱۹۸۷)، یان راش (۸۴-۱۹۸۳)، کنی داگلیش (۸۳-۱۹۸۲) و تری مک‌درموت (۸۰-۱۹۷۹) با پیراهن لیورپول این عنوان را به خود اختصاص داده بودند.

همچنین لروی سانه از منچسترسیتی عنوان بهترین بازیکن جوان فصل لیگ برتر انگلیس از جانب PFA را به خود اختصاص داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار