درخشان: ذوب‌آهن با انگیزه بالا به پیروزی رسید/ برای بازیکنان هیچ کجا بهتر از پرسپولیس نیست

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس خوب بازی کردند، ولی ذوب‌آهن با انگیزه بالا تلاش کرد و به هدفش رسید.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، اظهار داشت: به نظر من هر دو تیم فوتبال خوب و جان‌داری را به نمایش گذاشتند و با تفاوت جزئی ذوب‌آهن بهتر بود. ذوبی‌ها انگیزه زیادی داشتند و از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کردند.

وی در ادامه افزود: پرسپولیسی‌ها هم خیال‌شان از بابت قهرمانی راحت بود و بدون استرس خوب بازی کردند. 

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تفاوت پرسپولیس و ذوب‌آهن در بازی دیروز که منجر به برتری تیم اصفهانی شد، تصریح کرد: بازیکنان پرسپولیس خیلی خوب بازی کردند، ولی ذوب‌آهن از مدیرعامل، کادرفنی و بازیکنان با انگیزه بالا تلاش‌شان را کردند که امتیاز بگیرند و برنده باشند و در نهایت به هدف‌شان هم رسیدند.

درخشان در پایان در خصوص بازیکنان پرسپولیس و موضوع تمدید قرارداد‌شان گفت: بازیکنان پرسپولیس الان در بهترین موقعیتی که باید قرار داشته باشند، هستند و هیچ کجا بهتر از پرسپولیس نیست. در این بحران که پرسپولیس از جذب بازیکن محروم است باید به پرسپولیس کمک کنند. آنها الان در دل هواداران  هستند و جایگاه مردمی خوبی دارند و نباید موقعیت‌شان را به خطر بیاندازند. بازیکنان پرسپولیس می‌توانند حتی با قرارداد کمتر نسبت به تیم‌های دیگر در پرسپولیس بمانند تا دل هواداران را شاد کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار