بروینیک: AZ آلکمار نمی‌تواند جانشینی برای جهانبخش پیدا کند/ او می‌خواهد به بوندس‌لیگا برود

کارشناس فوتبال هلند و آلمان معتقد است بال ایرانی AZ آلکمار بهترین بازیکن اردویژه هلند است و به دنبال رفتن به بوندس‌لیگا است.

، آرنولد بروینیک که خود پیش از دوران بازنشستگی‌اش سابقه بازی در تیم‌های همچون پی‌اس‌وی‌ آیندهوون، مایورکا و هانوفر را در کارنامه‌اش دارد، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «فاکس اسپورتس» در تمجید از ستاره ایرانی تیم فوتبال AZ آلکمار هلند گفت: مدتی است که به جهانبخش فکر می‌کنم. او بهترین بازیکن اردویژه هلند است. جهانبخش بازیکنی ارزشمند برای AZ آلکمار است که می‌تواند در پست‌های مختلف بازی کند و قادر به چرخش و زدن شوت است. به اعتقاد من AZ آلکمار نمی‌تواند جانشینی برای او پیدا کند و کار دشواری در این خصوص خواهد داشت.

بروینیک که سابقه دو بازی ملی با پیراهن تیم ملی هلند دارد و اکنون به عنوان کارشناس فوتبالی با چندین شبکه تلویزیونی هلند و آلمان همکاری دارد، تأکید کرد: جهانبخش با ۱۸ گل زده و ۱۲ پاس گل آمار خیلی خوبی این فصل از خود به جای گذاشته است. علیرضا روند خوبی در پیش گرفته و شخصیت مثبتی دارد و می‌تواند وارد مرحله بعدی دوران حرفه‌ای خود شود. جهانبخش می‌خواهد به بوندس‌لیگا برود که فکر می‌کنم حضور در آلمان مناسب وی باشد.

کنت پرز، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال دانمارک که سابقه بازی در تیم‌های AZ آلکمار، آژاکس و پی‌اس‌وی آیندهوون را دارد و اکنون به عنوان آنالیزور فعالیت می‌کند در تأیید حرف‌های بروینیک اظهار داشت: مدتی است که به شدت هوادار جهانبخش شده‌ام. او از سرعت  خود که عجب سلاحی است، به خوبی استفاده می‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار