ونگر: با گل دوم ما وستهام دچار فروپاشی شد/ مایلم احترام آرسنال کماکان حفظ شود

سرمربی آرسنال ادعا کرد حاضر است هر کاری برای شادی هواداران تیمش انجام دهد.

، آرسن ونگر، سرمربی آرسنال پس از برتری تیمش مقابل وستهام در لیگ برتر انگلیس از تلاش حداکثری‌اش برای خوشحال کردن هواداران توپچی‌ها سخن گفت.

 او اظهار داشت: وقتی طرفداران ما خوشحال باشند من هم خوشحال هستم. حاضرم هر سختی را تحمل کنم تا آن‌ها  شاد زندگی کنند. هر تصمیمی که در این ۲۲سال گرفتم برای تامین منافع آرسنال بود. در حالی باشگاه را  ترک می‌کنم که در جایگاهی قدرتمند قرار دارد. در بین ۲ نیمه به بازیکنان گفتم  اگر نظم تیمی را حفظ کنیم فضای موردنیاز را به دست می‌آوریم. در نیمه اول هم به همین روش عمل کردیم. وقتی نتیجه  یک بریک شد، بازی برای ما سخت به نظر می‌رسید اما با گل دوم ما وستهام از هم پاشید و فرصت یافتیم اختلاف را بیش‌تر کنیم.

ونگر در پایان ادعا کرد از طعنه‌های هواداران و فوتبالدوستان در سال‌های اخیر ناراحت نشده است:  از طعنه‌های هواداران ناراحت نیستم و نمی‌خواهم تیترهای احمقانه برای روزنامه‌ها بسازم. حس می‌کنم شخصیت من دقیقا با باشگاه آرسنال انطباق دارد. مساله اصلا ربطی به هواداران یا نحوه برخوردشان ندارد. زیاد سفر می‌کنم و هر جا می‌روم با احترام از آرسنال یاد می شود.می‌خواهم  این روند ادامه داشته باشد و این باشگاه همیشه مورد احترام قرار گیرد. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار