افتخاری: شفر گفت خودم با فرهاد مجیدی صحبت می‌کنم/ موافق مصاحبه‌های زمانی نیستم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت که شفر اعلام کرده خودش با فرهاد مجیدی صحبت خواهد کرد.

خبرنگار ورزشی , سید رضا افتخاری بعد از پیروزی ۳ بر ۲ تیم فوتبال استقلال تهران مقابل پیکان اظهار داشت: حضور ما لیگ قهرمانان آسیا، بازیکنان ما را خسته کرده است. حریف ما استراحت کرده و سرحال‌تر از ما بازی کردند. تیم ما خسته شده بود و با مصدومیت‌هایی که داشتیم تیم اصلی ما مقابل پیکان بازی نکرد، اما بردیم تا هواداران خوشحال به خانه برگردند.

وی افزود: اگر مصدومان ما برگردند، استقلال بهتر هم بازی می‌کند. ما در این بازی هم عقب افتادیم و خوشبختانه توانستیم به برتری برسیم. با این خستگی کار بزرگی انجام دادیم و به بازیکنان تبریک می‌گویم و این را هم باید که پیکان شناخت کافی روی تیم ما داشت. آنها تیم ما را آنالیز کرده بودند و راه‌ها را بستند، اما بازی برتر ما باعث شد به برتری برسیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره شکایت مجتبی جباری گفت: ده‌ها مورد مانند جباری داریم. لیستی بالای ۲۰ نفر داریم، چرا فقط جباری را می‌پرسید؟ در حال مدیریت کردن هستیم که بدهی‌ها را پرداخت کنیم و مشکلی برای باشگاه پیش نیاید. با بازیکنان هم صحبت کردیم و ۱۰ درصد را به زودی پرداخت می‌کنیم و قبل از فینال حذفی هم ۱۵ درصد پرداخت خواهیم کرد تا به ۸۰ درصد پرداختی برسیم و سپس به سمت بدهی‌ها خواهیم رفت. تمام تلاش من این بوده که پول بیاورم و مشکلات مالی را حل کنم. در این وضعیت وحشتناک ارز کار سختی داریم و متأسفانه دو بازی تحمیلی ما در کویت و عمان هم کار ما را سخت‌تر کرد و امیدوارم فدراسیون کمک کند تا این خسارت حل شود.

افتخاری در خصوص موضوع حضور فرهاد مجیدی در کادرفنی استقلال اظهار داشت: با فرهاد مجیدی جلسه داشتم صحبت کردم و با شفر هم صحبتی داشتم. شفر گفت برای صحبت با او زود است و او دوره‌هایی را می‌گذراند و بعد از آن خودش با مجیدی صحبت می‌کند.

وی در واکنش به این مسئله که گویا تأکید او حضور مجیدی در کادرفنی بوده اما شفر به ماندن پسرش در کادرفنی تأکید کرده است، گفت: پسر شفر کادرفنی نیست و آنالیزور است. ما در منزل آقای مصطفوی جلسه‌ای با مجیدی داشتیم و گفتم با شفر صحبت می‌کنم، چون نظر ما مثبت است. مجیدی بازیکن استقلال بوده و هواداران هم او را دوست دارند، اما شفر گفت بعد از اتمام دوره  مربیگری مجیدی با او صحبت خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره جریمه AFC برای این باشگاه که به دنبال صحبت‌های حسن زمانی عضو هیئت مدیره علیه داوری دیدار مقابل العین بوده و در پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه این جریمه را خواهد داد یا زمانی خودش باید آن را پرداخت کند، گفت: زمانی باید پرداخت کند و باشگاه این پول را نمی‌دهد.

افتخاری در پاسخ به این سؤال که آیا موافق این حجم از مصاحبه از سوی زمانی هست یا نه، تصریح کرد: نه، من موافق نیستم. آقای زمانی خوشبختانه اخیراً کمتر صحبت می‌کند. صحبتی هم که در رابطه با داوری کرد، همه می‌گفتند. با این حال از او نقل قول گرفتند. اگر داور پنالتی‌ها را نمی‌گرفت ما برده بودیم. وقتی موضع رسمی در رسانه منتشر می‌شود، این موضع به خارج از ایران هم می‌رود تا اینگونه ما را جریمه کنند. AFC دنبال بهانه است تا ما را جریمه کند و پول کمتری به ما بدهد چون بهانه‌ای نداشتند و از سوی هواداران ما تخلفی صورت نگرفت، دنبال بهانه هستند.

وی درباره احتمال خروج علی قربانی و جابر انصاری از استقلال در پایان فصل، گفت: این مسئله قطعی نیست و شفر هنوز لیست خود را به من نداده است.

مدیرعامل استقلال درباره پرونده پروپیچ اظهار داشت: باید به دادگاه عالی ورزش شکایت کنیم و دادگاه دادرسی فیفا هم هست که باید از این طریق پیگیری کنیم.

افتخاری در خصوص شکایت کاوه رضایی و جواد نکونام از باشگاه استقلال نیز گفت: این هفته پول کاوه رضایی را خواهیم داد و بخشی از پول نکونام را می‌دهیم.

ادامه دارد..

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار