ورود وزارت ورزش به حاشیه‌های مربی خارجی تیراندازی با کمان

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: به صورت رسمی چیزی در خصوص حاشیه‌های مربی کره‌ای تیراندازی با کمان به دست ما نرسیده، اما به همکاران مرتبط اعلام کردیم که این موضوع را بررسی کنند.

خبرنگار ورزشی ، فریبا محمدیان در پایان مجمع عمومی فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: طبق اساسنامه وزیر ورزش ریاست مجامع را بر عهده دارد و براساس ماموریتی که تعریف شده داورزنی باید به مجمع می‌آمد که او در جلسه دیگری شرکت کرد و به همین دلیل نتوانست در مجمع حضور داشته باشد.

وی درباره انتقاد برخی از اعضای مجمع نسبت به طرح سامانه ملی دوچرخه‌سواری گفت: همه با کلیات این طرح موافق بودند اما درباره برخی جزئیات مواردی مطرح شد. رئیس فدراسیون نیز به من گفت که آئین‌نامه‌ای در این باره تدوین شده که آن را به دست ما خواهد رساند. باید روی این طرح کار کارشناسی صورت بگیرد و ان‌شاءالله این سامانه بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد. به هر حال آمار حرف اول را در تصمیم‌گیری‌ها می‌زند.

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان درباره حضور بانوان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: حمایت وزارت ورزش در بخش بانوان خیلی بیشتر از گذشته شده و احتمال کسب موفقیت در این بخش خیلی زیاد است.

محمدیان درباره حاشیه‌های ورود بانوان برای پوشش خبری دیدارهای تیم ملی فوتسال بانوان گفت: فدراسیون بازی‌های دوستانه‌ای را با اوکراین و تایلند تدارک دید و آن چیزی که از ما درخواست مجوز کرد یک بازی برای تایلند و یک بازی برای اوکراین بود و برای دو بازی دیگر هیچ مجوزی درخواست نکرده بودند و گفتند که کادر فنی ترجیح می‌دهد این دوبازی بدون حضور تماشاگران باشد. در این میان برخی فکر می‌کردند با توجه به این که روز یکشنبه به سالن آمده‌اند روز دوشنبه هم می‌توانند این کار را انجام بدهند که پس از صحبت‌هایی که مطرح شد ما گفتیم که اگر مشکلی وجود ندارد اجازه حضور بانوان در سالن داده شود.

وی افزود: جلسه‌ای با نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال داشتیم که در بازی‌هایی که شرایط لازم وجود دارد یا فدراسیون تصمیم‌گرفته تصاویر را از طریق روابط عمومی منتشر کند خبرنگاران بتوانند با ثبت‌نام کردن ابزارهای لازم را وارد سالن کنند. ما معتقدیم دل خبرنگاران حوزه بانوان بیشتر از سایر حوزه‌ها برای این بخش می‌سوزد. در مجموع مدیریت برگزاری مسابقه دست فدراسیون بود و وزارت ورزش تنها کار حاکمیتی دارد، البته اگر در چنین مواردی به صورت سلیقه‌ای عمل شود و به مسابقه انجام شده ضرر برساند ما به موضوع ورود می‌کنیم.

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص دوپینگ دو بانوی رکابزن عنوان کرد: رئیس فدراسیون تمهیدات لازم در حوزه مبارزه با دوپینگ را اندیشیده است، ما اعتقاد به ورزش پاک هم در بخش بانوان و هم آقایان داریم و به بانوان توصیه می‌کنیم که در این بخش هوشیار باشند و هوشمندانه رفتار کنند.

محمدیان درباره حاشیه‌های مربوط به مربی کره‌ای تیراندازی با کمان که باعث اعتراض برخی ورزشکاران این رشته نیز شد، عنوان کرد: چیزی رسماً در این باره به دست ما نرسیده و از طریق رسانه‌ها این موضوع را خوانده‌ام، با این حال به همکاران مرتبط با این رشته و فدراسیون اعلام کردیم که موضوع را بررسی کنند.

وی در پایان درباره تعداد حضور ورزشکاران و به ویژه بانوان در بازی‌های آسیایی، گفت: تعاد ورزشکاران تقریباً نهایی شده که البته از این موضوع از طریق کمیته ملی المپیک اعلام می‌شود. در حوزه بانوان نیز شاهد حضور بانوان بیشتری در بازی‌های آسیایی خواهیم بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار