تاکید سلطانی‌فر بر اهتمام جدی‌تر فدراسیون‌ها در آستانه بازی‌های آسیایی

وزیر ورزش و جوانان بر اهتمام جدی‌تر فدراسیون‌ها در آستانه حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ تاکید کرد.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه ستاد عالی بازی‌های المپیک، پارالمپیک، آسیایی و پاراآسیایی با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و رضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد و سلطانی‌فر رهنمودهای لازم به منظور حضور پرقدرت کاروان ایران در این رویداد را ارائه داد.

در این جلسه که با بحث و برسی پیرامون چگونگی حضور ورزشکاران رشته‌های شمشیربازی، اسکواش و تنیس با حضور روسای این فدراسیون‌ها همراه بود، سلطانی‌فر بر اهتمام جدی‌تر فدراسیون‌ها در آستانه حضور در این رویداد مهم تاکید و به منظور حضور پر قدرت کاروان ورزشی ایران رهنمودهای لازم را ارائه داد.

در این جلسه باقرزاده رئیس فدراسیون شمشیربازی، سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش و شایسته رئیس فدراسیون تنیس از روند فعالیت‌های این رشته و میزان آمادگی ورزشکاران خود برای حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی و همچنین جایگاه کنونی ملی‌پوشان در رنکینگ آسیایی و جهانی، گزارشی ارائه دادند.

سید نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی نیز دقایقی پیرامون عملکرد کاروان ورزشی ایران در چهار دوره گذشته بازی‌های آسیایی و نحوه نتیجه گیری ورزشکاران کشورمان صحبت کرد.

به گفته سجادی، در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا که از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور ماه برگزار می‌شود، ایران برای قرار گرفتن در جایگاه چهارم تا ششمی مجموع رده بندی مدال‌ها با کاروان ورزشی قزاقستان، اندونزی، ازبکستان و هندوستان رقابت خواهد داشت.

در این جلسه نصرالله سجادی از آخرین وضعیت کاروان ورزشی ایران به تفکیک رشته‌های مختلف گزارشی ارائه داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار