کاروان وزنه برداری کشورمان عازم ازبکستان شد

کاروان تیم‌های وزنه برداری نوجوانان و جوانان ایران برای شرکت در مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا راهی ازبکستان شد.

و به نقل از سایت فدراسیون وزنه برداری، ورزشکاران کشورمان بامداد امروز (یکشنبه دوم اردیبهشت ماه) ابتدا تهران را به مقصد مسکو ترک کرده و سپس راهی شهر "اورگنج" محل برگزاری مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا شدند.

در این سفر ۲ تیم نوجوانان و جوانان کشورمان در قالب ۲۰ ورزشکار و ۵ مربی راهی کشور ازبکستان شدند. حمید رشیدی سرمربی جوانان و نوجوانان، علی امینی فرد مربی نوجوانان، رشید شریفی و عبدالرضا فولادی‌وندی مربیان جوانان به همراه خانم طریقت مربی تیم بانوان هدایت ورزشکاران را بر عهده دارند.

تیم نوجوانان کشورمان در دسته ۶۹ کیلوگرم مهدی خلجی و عباس فخر زارع، در دسته ۸۵ کیلوگرم امیر حسین سلامت و محمد توفیق پوزش، در دسته ۹۴ کیلوگرم امیر حسین عسگری دون و پوریا اسکندر زاده و در دسته ۹۴ کیلوگرم علیرضا یوسفی و رضا اسدی را با خود همراه دارد.

در تیم جوانان نیز حسین سلطانی در دسته ۷۷ کیلوگرم، افشین طاهری و عارف خاکی در دسته ۸۵کیلوگرم، رسول معتمدی در ۹۴ کیلوگرم، امیر عزیزی و علیرضا زارع پور در دسته ۱۰۵ کیلوگرم و آرمان محمدزاده و محمد حسین رئیسی در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم در این رقابت‌ها به میدان خواهند رفت.

اعضای ۴ نفره تیم نوجوانان بانوان هم متشکل از پارمیدا محمودی در دسته ۵۸ کیلوگرم، الناز باجلانی در ۶۳ کیلوگرم، مهدیه کلالی در دسته ۶۹ کیلوگرم و سیده نرگس میرزکی در دسته ۷۵+ کیلوگرم هستند.

علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان نیز همراه با کاروان کشورمان در این رویداد بین المللی حضور دارد.

مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان‌ و جوانان آسیا، از فردا (دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه) با رقابت دسته ۴۴ کیلوگرم گروه B دختران در شهر اورگنج ازبکستان آغاز می‌شود و تا ۱۰ اردیبهشت ماه به طول خواهد انجامید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار