آلگری: بازی با ناپولی تعیین‌کننده اصلی سرنوشت نیست/ می‌دانیم در هر زمینی می‌توانیم پیروز شویم

سرمربی یوونتوس با دست پر به استقبال حساس‌ترین بازی فصل سری A می‌رود.

، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی کلیدی تیمش مقابل ناپولی در حساس‌ترین و تعیین‌کننده‌ترین بازی فصل سری A از آمادگی شاگردانش سخن گفت.

 او اظهار داشت: از نظر روانی در وضعیت بهتری نسبت به ناپولی قرار داریم. یک مینی لیگ با ۵ بازی آغاز خواهد شد و الان ۴ امتیاز نسبت به ناپولی بیش‌تر داریم. به غیر از دیدار برابر ناپولی، از امتیازات سایر بازی‌ها برای کسب قهرمانی نیز می توانیم بهره ببریم. این دیدار قطعا در تعیین سرنوشت سری A  مهم است اما تعیین کننده اصلی نیست .هنوز در خصوص ترکیب اصلی تیم تصمیم نگرفته‌ام. دیبالا فرم خوبی دارد.  تقریبا همه بازیکنان را در اختیار داریم و آماده رقم زدن یک شب ورزشی خوب به عنوان ۲ تیمی که رقابتی خوب برای کسب اسکودتو خواهند داشت، هستیم.

 او در ادامه گفت: در نهایت بهترین تیم قهرمان خواهد شد. اگر یوونتوس بهترین تیم باشد، قهرمان می‌شود و اگر ناپولی بهترین تیم باشد، ما دوم می شویم و به احترامشان کلاه از سر برمی‌داریم. یوونتوس فصل بسیار خوبی را سپری می‌کند. ما ۸۵ امتیاز کسب کرده‌ایم و ۵  بازی پیش رو داریم. از سوی دیگر ناپولی فوق العاده بوده  و در پایان فصل می‌تواند ۹۶ امتیاز کسب کند. با تیمی روبرو خواهیم شد که کل فصل بالای جدول بوده است. این بازی برای ناپولی سرنوشت ساز به نظر می‌رسد اما ما ۴ امتیاز با آن‌ها  فاصله داریم و می‌دانم  می‌توانیم در هر جا، بدون مشکل پیروز شویم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار