بوندس‌لیگا| بایرن مونیخ با یک برد تشریفاتی مهیای پذیرایی از رئال مادرید شد

قهرمان زودهنگام بوندس‌لیگا در خانه هانوفر بیست‌و‌پنجمین پیروزی‌اش را در فصل جاری این رقابت‌ها کسب کرد.

، در دومین روز از هفته سی‌و‌یکم بوندس‌لیگای آلمان، امروز (شنبه) پنج دیدار همزمان از ساعت ۱۸ به وقت تهران برگزار شد که در مهمترین‌شان، بایرن مونیخ، قهرمان زودهنگام رقابت‌ها در خانه تیم هانوفر با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید.

توماس مولر در دقیقه ۵۷، روبرت لواندوفسکی در دقیقه ۷۳ و سباستین رودی در دقیقه ۸۹،گل‌های این بازی را برای ثبت بیست‌و‌پنجمین برد این فصل باواریایی‌ها در بوندس‌لیگا زدند تا این تیم با روحیه‌ای مناسب آماده پذیرایی از رئال مادرید در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود.

در دیگر بازی مهم امروز آلمان، هامبورگ با یک گل از سد میهمان خود فرایبورگ که رقیب مستقیمش در کورس فرار از سقوط به دسته دوم فوتبال آلمان هم هست، گذشت و به بقا امیدوار ماند.

هوفنهایم هم امروز با نتیجه ۵ بر ۲ میزبان خود لایپزیگ، نایب قهرمان فصل گذشته بوندس‌لیگا را در هم کوبید تا فاصله‌اش با دورتموند رده چهارمی را به دو امتیاز کاهش دهد و همچنان به کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده امیدوار باشد.

در سایر بازی‌های امروز بوندس‌لیگا اینتراخت فرانکفورت در خانه مقابل هرتابرلین با نتیجه ۳ بر صفر باخت و اشتوتگارت هم میهمانش وردربرمن را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.

در آخرین و مهمترین بازی امشب بوندس‌لیگا از ساعت ۲۱ به وقت تهران، در نبرد بالانشینان هم‌امتیاز جدول، بوروسیا دورتموند رده چهارمی میزبان بایرلورکوزن رده سومی است.

جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا را اینجا مشاهده کنید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار