مشهد| مهابادی: تا این لحظه برای فصل بعد صحبتی نداشته‌ایم/ هفته‌های پایانی لیگ برتر برای ما جذابیت ندارد

برای سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان و شاگردانش که سقوط‌شان به لیگ دسته اول قطعی شده است، دیدارهای هفته‌های پایانی لیگ برتر جذابیتی ندارد.

خبرنگار از مشهد مقدس، داود مهابادی در نشست خبری قبل از دربی مشهد در حضور خبرنگاران اظهار داشت: بی‌شک هفته‌های آخر لیگ برای ما جذابیت لازم را ندارد، مگر اینکه دربی باشد.

وی افزود: امیدوارم بازی تماشاگرپسندی را شاهد باشیم و از اینکه تماشای مسابقه فردا رایگان شده خوشحال هستم. امیدوارم مردم از دیدن یک بازی خوب لذت ببرند و بچه‌های ما بتوانند در دو بازی آخر لیگ با تعهد کامل بازی خوبی را به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه برای فصل بعد در این تیم می‌ماند یا نه، گفت: تا این لحظه برای فصل بعد صحبتی نداشته‌ایم. طی صحبتی که آقای عباسی با مسئولان استان داشته است قرار شده در مورد بحث بودجه و ساختار تیم تصمیم‌گیری شود، اما تا این لحظه هیچ مذاکره‌ای با باشگاه برای فصل بعد نداشتم.

مهابادی در واکنش به این مسئله که با توجه به اینکه تجربه لیگ یک را دارد، تیم  مشکی‌پوشان می‌تواند فصل بعد به لیگ برتر صعود کند یا خیر، تصریح کرد: این تیم برای حضور در لیگ یک قطعاً تغییرات زیادی خواهد داشت.

وی در محروم و مصدومان تیمش برای بازی فردا نیز گفت: مصطفی احمدی محروم است و وحید امرایی را هم در اختیار نداریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار