لیگ NBA|شکست کلیولند با هدایای جیمز/ میزبان‌ها پیروز شدند + تصاویر

یاران لبران جیمز در بازی صبح امروز خود متحمل دومین شکست مرحله پلی‌آف مقابل ایندیانا پیسرز شدند.

، در دیدارهای صبح امروز (شنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا و از مرحله پلی‌آف، تیم کلیولند کاوالیرز با وجود ۲۸ امتیاز و ۱۲ رباند لبران جیمز مقابل میزبان خود ایندیانا پیسرز در سالن «بنکرز لایف فیلدهاوس» با اختلاف ۲ امتیاز شکست خورد.  

کلیولند در حالی این بازی را واگذار کرد که در کوارترهای اول و دوم، ۳۱ بر ۲۰ و ۲۶ بر ۲۰ از حریف پیش بود ولی در ۲ کوارتر پایانی ۱۲ بر ۲۳ و ۲۱ بر ۲۹ شکست خورد.

لبران جیمز، فوق ستاره تیم کلیولند پیش از این بازی به تمام هم‌تیمی‌های خود، یک دست کت و شلوار، گرمکن، کفش و عینک خلبانی اختصاصی از یک برند معتبر نیویورکی هدیه داد. جیمز پیش از این هم به هم بازیانش، هدایایی نظیر ساعت اپل، هدفون بیتز و تلفن همراه هدیه داده بود.

میلواکی باکس در سالن اختصاصی خود «هریس بردلی سنتر» موفق شد بوستون سلتیکس را از پیش رو بردارد. کایری اروینگ و گوردون هیوارد برای سلتیکس به دلیل مصدومیت بازی نکردند و خریس میدلتون، فوروارد باکس، ۲۳ امتیاز و ۸ ریباند برای تیمش به دست آورد.

در بازی دیگری که در سالن «کپیتال وان» شهر واشنگتن برگزار شد، تیم واشنگتن ویزاردز در یک بازی برتر، تورونتو رپتورز را شکست داد. جان وال ۲۸ امتیاز، ۱۴ پاس گل و ۴ توپربایی برای ویزاردز داشت.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

کلیولند ۹۰ – ایندیانا ۹۲ (۲ بر یک به سود ایندیانا)
تورونتو ۱۰۳ – واشنگتن ۱۲۲ (۲ بر یک به سود تورونتو)
بوستون ۹۲ – میلواکی ۱۱۶ (۲ بر یک به سود بوستون)

برنامه دیدارهای مرحله پلی‌آف NBA به شرح زیر است:

کنفرانس غرب:
بوستون – مینه سوتا
اوکلاهماسیتی – یوتا
پورتلند – نیواورلینز
گلدن استیت – سان‌آنتونیو

کنفرانس شرق:
تورونتو – واشنگتن
کلیولند – ایندیانا
فیلادلیفا – میامی
بوستون - میلواکی

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار