مورینیو: بازی مقابل تاتنهام با جدال مقابل یک تیم دسته پایین‌تر تفاوتی ندارد!

سرمربی منچستریونایتد میزبان بودن تاتنهام در ویمبلی را مزیت بزرگی نمی‌داند.

، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در کنفرانس خبری پیش از بازی نیمه‌نهایی جام حذفی انگلیس مقابل تاتنهام، بازی کردن رقیب در ورزشگاه ویمبلی (میزبان بازی‌های خانگی این فصلش) را مزیت بزرگی ندانست.

او گفت:هنگامی که در اینتر بودم در فینال جام حذفی ایتالیا در خانه رم  پیروز شدیم  اما در زمان مربیگری در  رئال مادرید در برنابئو فینال را به اتلتیکومادرید واگذار کردیم پس معتقدم در لحظات بزرگ فصل مانند دیدارهای نیمه نهایی یا فینال، میزبانیدیگر مزیت محسوب نمی‌شود باید با ذهنیت بازی در زمین منچسترسیتی،  برایتون یا  هادرزفیلد به میدان برویم. گاهی اوقات در خانه بازی می‌کنید  و برخی مواقع باید به زمین رقبا سفر کنیم که به نظر من هیچ کدام مزیتی نسبت به دیگری ندارند.

 او در ادامه افزود:  تا به حال نیمه‌نهایی‌های فراوانی را تجربه کرده‌ام اما هنوز راز پیروزی در این بازی خاص را نمی‌دانم. من فقط احساس می‌کنم  باید در بهترین سطح خودتان بازی کنید. تاتنهام یکی از بهترین تیم‌های جزیره است اما احساس من  در مورد بازی مقابل یک تیم دسته پایین‌تر تفاوتی با حسم برای این جدال ندارد. نیمه نهایی، نیمه نهایی است و باید در بالاترین سطح  بازی کنید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار