طلایی: پا به سن گذاشته های ناکام در انتخابی، شانسی برای حضور در اردوها هم ندارند

مربی تیم ملی کشتی ازاد درخصوص حضور برخی از کشتی‌گیران کهنه‌کار در انتخابی تیم ملی گفت: نفراتی که پا به سن گذاشته اند و نتیجه لازم را در این مرحله کسب نکرده اند شانسی حتی برای حضور در اردوهای تیم ملی هم نخواهند داشت.

خبرنگار ورزشی ، محمد طلایی در خصوص سطح مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی ازاد اظهارداشت: شاهد رقابت‌های خوبی بودیم. برخی از کشتی‌گیران جوانی که انتظار درخشش آنها را در این مسابقات داشتیم خوب کشتی گرفتند و ما را به آینده امیدوار کردند. اگر این کشتی گیران قدر خود را بدانند و طبق برنامه پیش بروند حتی شانس حضور در المپیک ۲۰۲۰ را خواهند داشت و آنجا هم می توانند صاحب مدال شوند.

وی درخصوص حضور برخی از کشتی‌گیران کهنه‌کار در انتخابی تیم ملی عنوان کرد: به هر صورت هر کشتی‌گیری باید روزی از دنیای قهرمانی خداحافظی کند؛ نفراتی که پا به سن گذاشته اند و نتیجه لازم را در این مرحله کسب نکرده اند شانسی حتی برای حضور در اردوهای تیم ملی هم نخواهند داشت.

طلایی درباره غایبان انتخابی تیم‌ملی خاطرنشان کرد: افرادی که به صورت موجه غیبت داشتند و کمیسیون پزشکی آسیب‌دیدگی و مصدومیت آنها را تایید کند و شورای فنی هم موافقت کند، شاید شانس دوباره‌ای به آنها داده شود، اما نفراتی که به صورت غیر موجه به فرآیند احترام نگذاشتند و کشتی نگرفتند شانسی برای حضور در مرحله نهایی نخواهند داشت.

مربی تیم ملی کشتی ازاد درباره استقبال خوب تماشاگران از مسابقات کشتی بعد از مدتها گفت: خیلی خوشحال شدم این همه تماشاگر را در سالن هفتم تیر دیدم. در گذشته همواره تماشاگران از کشتی حمایت می کردند و بعد از مدتها شاهد بودیم که سالن هفتم تیر مملو از تماشاگر شد که برای من هم جذابیت بالایی داشت.
 


 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار