شیری: کارمان مقابل استقلال آسان نیست اما برای مساوی بازی نمی‌کنیم

مدافع تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که آنها در بازی برابر استقلال برای کسب تساوی بازی نخواهند کرد و هدف‌شان برد در این بازی است.

مهدی شیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد وضعیت پیکان برای دیدار با استقلال گفت: تیم ما در حال حاضر شرایط خوبی دارد، البته ما در چند بازی مستحق برد بودیم که به هدف‌مان نرسیدیم و این موضوع باعث شد چند امتیاز حساس از دست بدهیم. با این حال خودمان را برای بازی با استقلال آماده می‌کنیم و می‌خواهیم فوتبال خوبی را در این بازی به نمایش بگذاریم.

وی در مورد شرایط این روزهای استقلال عنوان کرد: استقلال بدون شک یکی از بهترین تیم‌های ایران است که  در آسیا هم به‌عنوان تیم اول صعود کرد و نتایج این تیم نشان می‌دهد که آنها چه کیفیتی دارند. شفر هم تحول مثبتی را در استقلال ایجاد کرد و ما بازی آسانی در پیش نداریم. البته تیم ما هم کیفیت فنی خوبی دارد و مطمئن باشید حریف دست و پا بسته‌ای برای پیکان نخواهیم بود.

مدافع تیم فوتبال پیکان در مورد اینکه آیا در این بازی تساوی هم برای پیکان راضی‌کننده است یا خیر، اظهار داشت: ما در این بازی برای تساوی بازی نمی‌کنیم و می‌خواهیم موقعیت‌مان را در جدول بهتر کنیم. قطعاً برای برد بازی خواهیم کرد و حتی در بازی رفت هم می‌توانستیم استقلال را شکست بدهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار