بازدید شیخ احمد و لالوویچ از غرفه فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای/ لالوویچ: اختلاف درباره کشتی پهلوانی ایران را بررسی می‌کنم

رئیس شورای المپیک آسیا و رئیس اتحادیه جهانی کشتی در حاشیه اجلاس‌ کمیته بین‌المللی المپیک در غرفه فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی حاضر شدند.

و به نقل از سایت فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی, شیخ احمد آل صباح که برای حضور در اجلاس‌ کمیته بین‌المللی المپیک به بانکوک رفته, دیداری کوتاه با نمایندگان فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی داشت.

رئیس شورای المپیک آسیا و رئیس اتحادیه کمیته‌های ملی المپیک پس از شنیدن توضیحات درباره فعالیت‌های اخیر فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، عنوان کرد: از گذشته با این ورزش آشنا هستم. خیلی خوشحالم که این اتفاقات را در یک سال اخیر انجام داده و الان نیز در این همایش هستید.

شیخ احمد اظهار امیدواری کرد که با این تغییرات در فدراسیون، شاهد حضور رسمی ورزش‌های زورخانه‌ای در رویدادهای پیشرو باشیم.

همچنین  نناد لالوویچ (رئیس اتحادیه جهانی کشتی) نیز با حضور در غرفه فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، از جزئیات فعالیت‌ها و برنامه‌های این ورزش اطلاع پیدا کرد.

وی در این بازدید اظهار داشت: شنیده‌ام برخی اختلافات در ایران درباره کشتی پهلوانی و فعالیت بین‌المللی آن وجود دارد. قطعا در این باره بررسی خواهم کرد که اختلاف بر چه مبنایی است و واقعیت چیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار