انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی| نفرات راه‌یافته به مرحله پایانی مشخص شدند

مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان برگزار شد.

، مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان از ساعت ۱۰ صبح امروز (پنجشنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده و امشب با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می‌رسد. در پایان مسابقات مرحله نیمه نهایی نفرات راه یافته به دیدارهای فینال و رده‌بندی مشخص شدند.

از حوادث جالب این مسابقات در نوبت صبح می‌توان به شکست نفرات نامداری همچون پژمان پشتام، قهرمان بازی‌های داخل سالن آسیا، فرشاد بلفکه، قهرمان بازی‌های داخل سالن آسیا و نفر سوم امیدهای جهان، مجید خلیلی، عضو تیم ملی در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۸ آسیا و هادی علیزاده پورنیا، قهرمان سابق آسیا مقابل حریفان اشاره کرد. آرمان علیزاده عبدولی، نفر سوم جوانان جهان و رضا خدری، قهرمان جوانان جهان و علی ارسلان، دارنده مدال برنز جوانان جهان و نفر سوم بزرگسالان آسیا از گردونه مسابقات حذف شدند.

نفرات اول، دوم و سوم مشترک این رقابت‌ها، مجوز حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی که دهه آخر اردیبهشت ماه برگزار می‌شود را، بدست می‌آورند.

اسامی نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم:
جواد فرازفاروجی (خراسان جنوبی) - مسلم نادری خادم (خراسان رضوی)، برنده (ضربه فنی)
امین مرادخانی (آذربایجان غربی) – رامین باستان (تهران)، برنده (مرادخانی به علت مصدومیت ادامه نداد)

فینال: مسلم نادری خادم - رامین باستان

رده بندی: جواد فرازفاروجی و امین مرادخانی

۶۰ کیلوگرم:
شیرزاد بهشتی طلا (تهران) - محمد فقیری (توابع تهران)
کیانوش غضنفریان (مازندران) - رضا عباسی (البرز)، برنده (صفر بر ۱۰)

فینال: محمد فقیری - رضا عباسی

رده بندی: شیرزاد بهشتی طلا و کیانوش غضنفریان

۶۳ کیلوگرم:
میثم دلخانی (فارس) – محسن حاجی‌پور (مازندران)، برنده (یک بر ۳)
سامان عبدولی (خوزستان) – محمد نوربخش (تهران) (یک بر ۴)

فینال: محسن حاجی‌پور - محمد نوربخش

رده بندی: میثم دلخانی و سامان عبدولی

۶۷ کیلوگرم:
محمدرضا گرایی (فارس)، برنده – نیما اسماعیلی (تهران) (ضربه فنی)
وحید میرفتح الهی (توابع تهران) – حسین اسدی (خوزستان)، برنده (۳ بر ۶)

فینال: محمدرضا گرایی - حسین اسدی

رده بندی: نیما اسماعیلی و وحید میرفتح الهی

۷۲ کیلوگرم:
اشکان سعادتی‌فر (تهران) – عرفان سعادتی‌فر (تهران)، برنده (۸ بر صفر)
مهدی زیدوند (البرز) – برومند اصلان (مرکزی)، برنده (۵ بر یک)

فینال: عرفان سعادتی‌فر - برومند اصلان

رده بندی: اشکان سعادتی‌فر و مهدی زیدوند

۷۷ کیلوگرم:
محمد شُربی نیازی (خوزستان)، برنده – افشین اسلامی (مازندران) (۷ بر ۴)
مهرداد بهرامی (تهران) – رسول گرمسیری (خوزستان)، برنده (یک بر ۴)

فینال: محمد شُربی نیازی - رسول گرمسیری

رده بندی: افشین اسلامی و مهرداد بهرامی

۸۲ کیلوگرم:
کیوان رضایی (فارس) – مهدی محمدزاده (مازندران)، برنده (ضربه فنی)
مهدی ابراهیمی (قم)، برنده – عباس مهدیزاده (اصفهان) (۵ بر صفر)

فینال: مهدی ابرهیمی - مهدی محمدزاده

رده بندی: عباس مهدیزاده و کیوان رضایی

۸۷ کیلوگرم:
ایمان انصاری (تهران) – مهدی فلاح (تهران)، برنده (صفر بر ۷)
علی قیطاسی (قم) – مهدی بالی (مازندران)، برنده (۵ بر ۷)

فینال: مهدی بالی - مهدی فلاح

رده بندی: علی قیطاسی و ایمان انصاری

۹۷ کیلوگرم:
علی اکبر حیدری (قم)، برنده – امیرحسین حسینی (مازندران) (۷ بر ۴)
محمد یگانه (ایلام) – امیرحسین میری (کرمانشاه)، برنده (۱۰ بر ۱۰)

فینال: علی اکبر حیدری - امیرحسین میری

رده بندی: امیرحسین حسینی و محمد یگانه

۱۳۰ کیلوگرم:
پارسا نظری (فارس) – شهاب قوره جیلی (تهران)، برنده (یک بر یک)
مجید علیاری (تهران)، برنده – مهدی نوری (اردبیل) (یک بر یک)

فینال: مجید علیاری - شهاب قوره جیلی

رده بندی: مهدی نوری و پارسا نظری

یوسف قادریان، پیام بویری و ابولفصل فلاح دوست هم با وجود پذیرش در شب قبل از مسابقات امروز صبح در مراسم وزن کشی حضور پیدا نکردند. کشتی‌گیرانی مانند سامان عزیزی، افشین بیابانگرد، رامین طاهری، مهدی علیاری و میلاد خسروی هم در مسابقات شرکت نکردند.

نتایج مرحله نخست رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی

فینال وزن ۶۳ کیلوگرم: محمد نوربخش (تهران) ۳ – محسن حاجی پور (مازندران) ۲
فینال وزن ۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی (قم)۵ – مهدی محمدزاده (مازندران) یک

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار