آلگری: نگران کم شدن فاصله‌مان با ناپولی نیستم

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از کم شدن فاصله تیمش با نزدیک‌ترین تعقیب کننده آن در کورس قهرمانی سری A نگران نیست.

، تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته (چهارشنبه) در هفته سی‌و‌سوم سری A مقابل میزبانش کروتونه به تساوی یک بر یک رضایت داد تا با توجه به پیروزی خانگی ناپولی، فاصله میان صدرنشین جدول رده‌بندی رقابت‌ها و تیم دوم به ۴ امتیاز کاهش پیدا کند. با این وجود ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی بانوی پیرمی‌‌گوید که نگران این اتفاق نیست.

آلگری بعد از بازی به خبرنگاران گفت: فقط کمی بیش از یک ماه پیش اگر به ما می‌گفتند که با ۴ امتیاز اختلاف باید به مصاف رودررو با ناپولی برویم، می‌گفتم راضی هستیم. بازی‌ ما و ناپولی (در تورین) بازی جذابی خواهد بود.

آلگری درباره تساوی تعجب‌‌آور تیمش در خانه کروتونه پایین جدول، هم عنوان کرد: گفته بودم که این بازی خطرناکی است اما خودمان هم در این بازی کم کاری کردیم و عملکرد خوبی نداشتیم. کار آسانی نبود چون باید باید بازی‌مان را بدون فشار آوردن به خودمان یا شتابزدگی پیش می‌بردیم. در نیمه اول طوری بازی می‌کردیم که هر لحظه احساس می‌شد ممکن است گل بخوریم. کاملاً مشخص بود که امشب شب ما نیست.

سرمربی یووه در پایان گفت: باید تلاش کنیم ناپولی را شکست دهیم تا گام بلندی به سوی قهرمانی برداریم اما به هر حال فصل در روز ۲۰ می تمام می‌شود. ما در وضعیت خوبی قرار داریم و من مطئنم که بازی یکشنبه بازی متفاوتی خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار