داور زنی: تعامل کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش برای حضور قدرتمندانه کاروان ایران در جاکارتا است

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان سال ۹۷ را سالی پر برنامه برای ورزش کشور دانست و رویکرد مشترک وزارت ورزش وجوانان و کمیته ملی المپیک را حضور قدرتمندانه در بازی‌های آسیایی جاکاراتا عنوان کرد.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، محمدرضا داورزنی در نشست مشترک با روسای فدراسیون‌ها که عصر امروز (چهارشنبه) برگزار شد، اظهار داشت: تعامل کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش وجوانان برای آماده سازی به منظور حضور قدرتمندانه کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا صورت گرفت و جلسات ستاد بازی‌ها نیز به صورت منظم برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: علاوه بر بازی‌های آسیایی جاکارتا برخی رشته‌ها رویدادهای مهم دیگری را نیز پیش رو دارند همچون فوتبال که برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ آماده می شود یا والیبال که در سال جاری در لیگ جهانی والیبال حضور خواهند داشت.

داورزنی با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد: رویکرد اصلی وزارت ورزش و جوانان تحقق این شعار است تا عرصه ورزش نیز محل تجلی رونق اقتصادی و تولید و اشتغال باشد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای گفت: در عرصه ورزش به دنبال برند سازی کالاهی داخلی در عرصه های آسیایی و جهانی هستیم ، چرا که باعث افتخار است که ورزشکاران و تیم های ایران در رویدادهای بین المللی با برندهای ایران حضور یابند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار