استیلی: اولویت تیم امید استخدام سرمربی خارجی است/ می‌خواهیم تیم زیر ۲۱ سال را به بازی‌های آسیایی اعزام کنیم

مدیر تیم امید فوتبال کشورمان تاکید کرد برای هدایت این تیم به دنبال استخدام مربی خارجی هستند.

، حمید استیلی در خصوص انتخاب سرمربی تیم امید کشورمان اظهار داشت: ما برای هدایت تیم امید به دنبال یک سرمربی خوب خارجی هستیم و اولویت ما برای سرمربیگری این تیم استخدام مربی خارجی است تا پس از سالیان سال عدم حضور در رقابت‌های المپیک این بار به این آرزوی دست پیدا کنیم.

مدیر تیم امید فوتبال کشورمان با تاکید بر لزوم حضور تیم زیر ۲۱ سال در بازی‌های آسیایی اندونزی، عنوان کرد: اگر دور نمای ما حضور در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ ژاپن است باید با تیم زیر ۲۱ سال خود در بازی‌های آسیایی اندونزی شرکت کنیم.در فدراسیون فوتبال در این خصوص صحبت کردیم و به جمع‌بندی در خصوص حضور تیم زیر ۲۱ سال در بازی‌های آسیایی دست پیدا کردیم.

وی تصریح کرد: قرار است برای حضور تیم زیر ۲۱ در بازی‌های آسیایی دیدار با صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک داشته باشم تا در این خصوص با ایشان مشورت‌های لازم را انجام بدهم. اگر بتوانیم شرایط حضور تیم زیر ۲۱ سال را در بازی‌های آسیایی فراهم کنیم به اماده‌سازی این تیم در راه کسب سهمیه المپیک کمک کردیم. حضور تیم زیر ۲۳ سال در بازی‌های آسیایی به ما کمکی نخواهد کرد چرا که بازیکنان زیر ۲۳ سال از لحاظ شرایط سنی امکان همراهی تیم امید را نخواهند داشت.

استیلی که با رادیو ورزش گفت‌و‌گو می‌کرد با تاکید بر اینکه او مدیر تیم امید است و مدیرفنی نیست، در خصوص قرارداد خود گفت: تاکنون قراردادی با فدراسیون فوتبال امضا نکردم و برای کمک به تیم امید آمده‌ام.

مدیر تیم امید در خصوص تعامل با کارلوس کی‌روش عنوان کرد: فعلا در این خصوص صحبتی نشده است اما با تمام وجود در خدمت تیم ملی خواهیم بود تا در صورت توان کاری انجام بدهیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار