صالحی امیری: اعتبار کمیته ملی المپیک افزایش می‌یابد/ کاروان ایران با لباس‌های تولید داخل در بازی‌های آسیایی شرکت می‌کند

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: اعتبار کمیته ملی المپیک در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ افزایش خواهد داشت و فدراسیون‌ها در بازی‌های آسیایی مشکلی ندارند.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رضا صالحی امیری در گردهمایی مشترک با روسای فدراسیون‌ها که عصر امروز در وزارت ورزش وجوانان برگزار شد با اشاره به تعامل بین این کمیته و وزارت ورزش وجوانان دغدغه اصلی مسئولان ورزش را حمایت از فدراسیون‌ها برای حضور قدرتمندانه دربازی‌های آسیایی جاکارتا عنوان کرد.

صالحی امیری با اشاره به تخصیص ۸۰ درصد از اعتبارات فدراسیون‌های ورزشی در سال ۹۶ اظهار داشت: امسال از نظر تخصیص بودجه، فدراسیون‌ها شرایط بهتری خواهند داشت به طوریکه از مجموعه دولت، اعتبار ۳۰ میلیارد تومان به فدراسیون‌ها تزریق می‌شود. بنابراین در سال ۹۷ با عنایت به عملکرد ۹۶ بعلاوه ۱۰ درصد تورم و همچنین هزینه اعزام، ۵۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش بودجه خواهیم داشت.

او ادامه داد: آنچه اهمیت دارد کمیته ملی المپیک در راستای تخصیص بودجه به فدراسیون‌ها، اعتماد سازی و شفاف سازی با فدراسیون‌ها را مد نظر قرار داده و هیچ نکته پنهانی نداریم و اعتقاد داریم با تحقق اعتماد سازی وشفاف سازی به آنچه هدفمان است دست پیدا خواهیم کرد.

صالحی امیری گفت: کاروان ورزشی ایران در راستای تحقق و شعار سال منویات مقام معظم رهبری با لباس تولید داخل در بازی‌های آسیایی جاکارتا حضور پیدا می‌کند و سفر این کاروان از طریق خطوط داخلی انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار