زنیدپور: انتقادها از من سبب خیر شد/ کریمی جزو ۴ مربی برتر تاریخ فوتبال ایران است

هافبک تیم فوتبال گسترش‌فولاد تبریز تاکید کرد که فیروز کریمی جزو ۴ مربی برتر تاریخ فوتبال ایران است.

میلاد زنیدپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص عملکرد گسترش‌فولاد در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ برتر گفت: در مورد عملکرد گسترش‌فولاد باید از ابتدای لیگ این موضوع را بررسی کنیم. تیم ما در ابتدای فصل تا هفته هشتم جزو دو تیم قعرنشین جدول بود ولی بعد از اینکه فیروز کریمی آمد تغییر و تحولات مثبتی در تیم ایجاد شد. این مربی می‌تواند هر تیمی را متحول کند و اگر کریمی از ابتدای فصل در گسترش‌فولاد بود قطعا نتایج بهتری می‌گرفتیم.

وی در خصوص عملکرد خودش در گسترش‌فولاد و اینکه خرید او با انتقادهایی همراه شد تاکید کرد: وقتی آن انتقادها مطرح شد، این موضوع برای من سخت گذشت ولی همان انتقادها سبب خیر شد. من بدون تیم نبودم و با درخواست کریمی به گسترش آمدم که بدون شک جزو ۴ مربی برتر تاریخ فوتبال ایران است و خیلی‌ها می‌دانند توانایی فنی او تا چه حد است. با این حال این انتقادها سبب خیر شد و توانستم عملکرد خوبی داشته باشم.

زنیدپور در مورد اینکه چه تصمیمی برای فصل بعد دارد خاطرنشان کرد: تمام تمرکز من روی دو بازی پایانی است. ما با سایپا بازی داریم که این بازی برای بالای جدولی‌ها تاثیرگذار است. از طرفی هدفمان این است که به امتیاز ۴۰ برسیم و فصل را خوب تمام کنیم. قرارداد من هم به اتمام می رسد و به موقع در مورد فصل آینده تصمیم خواهم گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار