امری: PSG‌ هنوز در حد بزرگان اروپا پرستیژ ندارد/ فعلا ما چیزی بیشتر از لیون نداریم

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید که تیمش با وجود سرمایه‌گذاری‌های هنگفت مالکان قطری هنوز در حد و اندازه تیم‌های مطرح فوتبال اروپا آوازه و پرستیژ ندارد.

، اونای امری، سرمربی PSG از هواداران این تیم خواست که برای تبدیل شدن به یکی از ابرقدرت‌های فوتبال اروپا صبوری کنند چون آنها هنوز با جایگاه قدرت‌های تاریخی قاره سبز فاصله دارند.

سرمربی اسپانیایی پاریسی‌ها که بعد از حذف زودهنگام تیمش از لیگ قهرمانان اروپا شایعه اخراجش در پایان فصل شنیده می‌شود، در یک نشست خبری در خصوص مورد مقایسه شدن تیمش با تیم‌های بزرگ و باقدمت فوتبال اروپا به خبرنگاران گفت: پاری‌سن‌ژرمن در حال حاضر باشگاهی است که تعداد قهرمانی‌اش برابر با قهرمانی‌های لیون است. در لیگ‌های دیگر شما بایرن مونیخی را دارید که از دیگر تیم‌های آلمان بیشتر قهرمان شد، رئال و بارسایی را دارید که از سایر تیم‌های اسپانیایی بیشتر جام برده‌اند و در ایتالیا هم اینتر، میلان و یوونتوس هستند که اکثر جام‌ها را به خودشان اختصاص داده‌اند.

امری افزود: پاری‌سن‌ژرمن هنوز جایگاه و اعتبار تیم‌های بزرگ سایر لیگ‌های اروپایی را ندارد و برای ارتقای تاریخچه و قدمت باشگاه زمان و صبر لازم است.

شاگردان امری امشب برای صعود به فینال جام حذفی اسپانیا و نزدیک شدن به سومین عنوان قهرمانی‌شان در این فصل پس از فتح جام اتحادیه و لوشامپیونه به مصاف تیم کان می‌روند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار