دلیریان: کشتی‌گیران باید حتما در مسابقات مرحله اول و نهایی انتخابی شرکت کنند

مدیر سابق تیم‌های ملی کشتی فرنگی گفت: قطعا کادر فنی باید تلاش کند تا با بهترین ترکیب ممکن در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و رقابت‌های جهانی شرکت کند.

محمد دلیریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، با بیان این مطلب افزود: مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی فرنگی فردا (پنج شنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: از مردم بعنوان حامیان ورزش ملی کشور دعوت می‌کنیم از نزدیک به تماشای این مسابقات جذاب بنشینند. در این رقابت‌ها به غیر از مدال آوران جهانی ۲۰۱۷ و المپیک ۲۰۱۶ و طلایی‌های جوانان و امیدهای جهان، سایر نفرات حضور دارند.

مدیر سابق تیم‌های ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: قطعا هر کشتی‌گیری که می‌خواهد در بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی به میدان برود باید حتما در مسابقات مرحله اول و نهایی انتخابی شرکت کند تا در نهایت شورای فنی بهترین تصمیم را در این زمینه اتخاذ کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه شورای فنی نقاط ضعف تیم ملی در مسابقات آسیایی قرقیزستان مطرح شد و امیدوارم که کادر فنی با استفاده از این نظرات و ترمیم نقاط ضعف، در مسابقات پیش رو کشتی گیران آماده و قبراقی را راهی جاکارتا و بوداپست کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار