بنی‌تمیم: اشکانی و کادرفنی تیم فرنگی قطعا تا مسابقات جهانی سر کار خود هستند/ خادم تا رقابت‌های بوداپست سرمربی تیم آزاد است

نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: اشکانی و کادرفنی تیم فرنگی قطعا تا مسابقات جهانی سر کار خود هستند، در این برهه از زمان تغییر سرمربی اصلا تصمیم درستی نبود.

حمید بنی‌تمیم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص بازگشت رسول خادم به خانواده کشتی اظهار داشت: از بازگشت رسول خادم بسیار خوشحالم. رفتن خادم به ضرر کشتی کشورمان بود. ما در این سال مهم زمان‌های زیادی را از دست دادیم و با رفتن خادم سرمایه‌سوزی هم می‌شد.

وی ادامه داد: اگر خادم می‌رفت و نفر جایگزینش هم به کشتی آشنا بود باز هم زمان زیادی برای هماهنگ شدن نیاز داشت. ما در سال بازی‌های آسیایی اندونزی و جهانی مجارستان هستیم و چشم به هم بگذاریم المپیک هم می‌رسد، پس به آرامش نیاز داشتیم که با ماندن خادم به این آرامش رسیدیم.

نایب رئیس فدارسیون کشتی در پاسخ به این سوال که آیا علی اشکانی همچنان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان می‌ماند، گفت: اشکانی و کادرفنی تیم فرنگی قطعا تا مسابقات جهانی سر کار خود هستند. در این برهه از زمان تغییر سرمربی اصلا تصمیم درستی نبود. البته مسلما ایراداتی وجود دارد که باید برطرف شود.

بنی‌تمیم در مورد اینکه آیا رسول خادم همچنان سرمربی تیم کشتی آزاد کشورمان است، عنوان کرد: با بازگشت خادم همه چیز به روال گذشته‌اش برگشت. خادم تا مسابقات جهانی سرمربی تیم کشورمان است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار