رئیس فدراسیون جهانی تکواندو: ورزش زورخانه‌ای قدرت ورزشکاران را بسیار افزایش می‌دهد

چوئه چونگ وون گفت: ورزش زورخانه‌ای قدرت ورزشکاران را بسیار افزایش می‌دهد و آشنایی با این ورزش دارم.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بین المللی ورزش‌های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، چوئه چونگ وون ظهر امروز در غرفه فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی آمد و از نزدیک با فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در سال‌های اخیر آشنا شد.

نکته قابل توجه آن بود که وی به خوبی این ورزش را می‌شناخت. رئیس کره‌ای تکواندو جهان گفت: من این ورزش را در روسیه و کازان هم دیده‌ام که طرفداران بسیار زیادی دارد.

چوئه چونگ وون عنوان کرد: تلفیق حرکات این ورزش باعث آمادگی جسمی بالای ورزشکاران می‌شود و قدرت آنها را افزایش قابل توجهی می دهد.

حیدر فرمان ظهر امروز با حضور در غرفه فدراسیون بین المللی ورزش‌های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، به تبادل نظر با نمایندگان حاضر در آن پرداخت.

وی عنوان کرد: شورای المپیک آسیا شناخت کاملی از این ورزش دارد و می دانیم که فعالیت های شما در عرصه بین المللی گسترش بیشتری پیدا کرده است.

رئیس دپارتمان بازی‌های آسیایی شورای المپیک آسیا ادامه داد: همواره حضور در بازی‌های آسیایی و بازی‌های داخل سالن با استقبال ورزش‌ها مواجه می شود و همین نیز کار را سخت می‌کند. ورزشهای زورخانه ای باید مسیر ورود را با دقت و به صورت حرفه ای طی کند.

حیدر فرمان اظهار داشت: حضور و تلاش فدراسیون بین المللی ورزشهای زورخانه در عرصه های بین المللی مانند همایش اسپورت اکورد در این راستا قابل توجه است و می تواند کمک ویژه ای برای موفقیت شما باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار