مدیر رسانه‌ای مستعفی تراکتورسازی: به‌جای توهین به آجورلو باید از او تقدیر کرد/ شعارها روی یک سکوی خاص بوی اسکناس می‌داد

مدیر رسانه‌ای مستعفی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: آجورلو شبانه‌روز و بدون حامی و پشتیبان در تبریز برای حل مشکلات و پرداخت بدهی‌های ۸ سال گذشته جنگید و به جای شعار و توهین باید از او تقدیر کرد.

محمد جواد پاینده مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی که پس از کنار رفتن آجورلو، از سمت خودش کناره‌گیری کرد با اشاره به اتفاقات ماه‌های اخیر که در نهایت منجر به برکناری مصطفی آجورلو شد به خبرنگار ورزشی گفت: آقای آجورلو بالاخره یک روز از تراکتورسازی جدا می‌شدند اما مشکل اصلی این باشگاه را باید در جایی جستجو کرد که سال‌ها بلای جان تراکتورسازی بوده و در مقاطع مختلف مسائل و حاشیه‌های رنگارنگی برای این مجموعه ایجاد کرده است. کارنامه آجورلو در این فوتبال روشن و مشخص است. مدیری که در این فوتبال قهرمان شده، نایب قهرمان شده ، مربی بزرگی مثل دنیزلی را برای نخستین بار به ایران آورده در آسیا موفق و سربلند بوده اما در تراکتورسازی پیش از رسیدن به نتیجه مطلوب در زمین مسابقه درگیر رفع مشکلات و اصلاح زیرساخت‌های ناقص و معیوب گذشته بود.

وی اضافه کرد: تا امروز به دلیل شرایط و مصلحت تیم سکوت کردیم اما در این موقعیت باید حقایق را گفت. مشکل تراکتورسازی مدیریت باشگاه بود یا کسانی که هر وقت خودشان در این باشگاه جایگاهی نداشته باشند بلای جان همه ارکان تراکتورسازی می‌شوند تا زمینه را برای بازگشت خودشان فراهم کنند؟ همان‌هایی که نگذاشتند تونی نفس راحتی بکشد، هر روز مشکل تازه‌ای برای گل محمدی ایجاد کردند و در آخر هم زمانی که دیدند جزو گزینه‌های آجورلو نیستند سوگند خوردند به هر قیمتی این مدیریت را کنار می‌زنند تا شرایط برای بازگشت خودشان فراهم شود. هواداران واقعی تراکتورسازی آن کسانی نیستند که با خط و خطوط همین آقایان زشت‌ترین الفاظ را در ورزشگاه بر زبان می‌آورند و چهره فوتبال را ناپسند کرده‌اند اما هواداران حقیقی تراکتورسازی باید بدانند که بعضی اشخاص سال‌هاست دست از سر این تیم بر نداشته‌اند و برای رسیدن به مقاصد خودشان هر ابزاری در اختیار دارند، از سکوی محلوم الحال تا بازیکن و خبرنگار و هر وسیله‌ای که برای رسیدن به خواسته خودشان متوسل به آن شوند.

پاینده گفت: آجورلو شبانه روز و به تنهایی بدون اینکه هیچ حامی و پشتیبانی در این شهر داشته باشد برای حل مشکلات و پرداخت بدهی‌های ۸ سال گذشته جنگید و مبارزه کرد و به جای شعار و توهین باید از کسی که برای این شهر شبانه روز خالصانه و بدون هیچ دستمزدی تلاش کرده قدردانی کرد. آجورلو مورد توهین اشخاصی قرار گرفت که منافع آنها را به خطر انداخته بود. بازیکنی به آجورلو توهین می‌کند که به جای حضور در زمین مسابقه در صفحات اینستاگرام و فضای مجازی می‌درخشد! دوای درد تیمی که گل نمی‌زند غیرت و تعصب در زمین است نه قلب‌های رنگارنگ در فضای مجازی.

مدیر رسانه‌ای مستعفی تیم فوتبال تراکتورسازی عنوان کرد: درد این تیم بازیکن سرباز نیست که سربازها مثل مهدی‌پور و پهلوان با همه وجود و با غیرت و تعصب برای تیمشان جنگیدند و مبارزه کردند. درد این تیم بازیکن خوشگذرانی است که شغلش مصدومیت شده و با وجود غیبت مدام، در یک فصل دو بازی می‌کند اما به دنبال قرارداد میلیاردی است. علیه آجورلو تبلیغ می‌کند و می‌نویسد چون او را از چیزی که مستحق دریافتش نبوده محروم کرده است. آجورلو برای گرفتن حق همین هوادار جنگید و مبارزه کرد و کسانی که تا دیروز یکپارچه مصاحبه‌های حمایتی می‌کردند امروز تبدیل به دشمن و منتقد شدند چرا که منافع خودشان را در خطر دیدند. آجورلو تیمی را از سقوط و نابودی نجات داد که با ۹ پرونده خطرساز در فیفا می‌توانست در همان نیم فصل اول به دسته‌های پایین‌تر سقوط کند. دلسوزها و سینه چاک‌های امروز آن روز به دنبال دریافت حق و طلب خودشان بودند و سرنوشت تراکتورسازی برایشان کمترین ارزشی نداشت. دستمزد خودشان را از آجورلو گرفتند و حالا دشمن تا دندان مسلح خودش شدند تا در چشم هوادار وانمود کنند نگران شرایط تراکتورسازی هستند؟

وی گفت: تراکتورسازی نیاز به تحول دارد اما تحول در اندیشه تحول در شناخت دوست و دشمن ، تحول و شناختن عواملی که این باشگاه را در همه این سال‌ها به ابزاری برای تحقق منافع خودشان مبدل کرده‌اند و این تحول زمانی اتفاق می‌افتد که هواداران واقعی به سکوهای خالی یادگار بازگردند تا یک سکوی شناخته شده با شعارهایی که بوی اسکناس می‌دهد میدان‌دار نشوند. فصل سختی‌ها و محرومیت گذشت و این افراد به خوبی می‌دانستند که تراکتورسازی می‌تواند سال آینده مثل فصل گذشته مدعی قهرمانی و قدرتمند باشد. به همین دلیل تمام توان خودشان را به کار گرفتند تا دیگر فرصتی برای عبور از بحران باقی نماند و به خواسته‌های خودشان در همین روزهای باقیمانده برسند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار