مشاور فنی تیم ملی والیبال دختران: ۵ بازی تدارکاتی با تیم‌های تایلند برگزار می‌کنیم

مشاور فنی تیم ملی والیبال جوانان دختر گفت: بازی تدارکاتی با تیم‌های سرعتی شرق آسیا برای ما بسیار مفید خواهد بود.

  ، ابراهیم وادی اظهار داشت: پانزدهمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال دختران جوان با ورود اردونشینان به اردو از عصر امروز(چهارشنبه) آغاز می شود و بازیکنان تمرینات خود را زا از فردا شروع می کنند.

وی افزود: در شرایطی ۱۴ مرحله اردوی اماده سازی تیم ملی را پشت سر گذاشته ایم که ازابتدای شروع کار(ضیایی) رییس فدراسیون والیبال دست ما را برای تصمیمات فنی باز گذاشت و با درخواست هایی که برای آماده سازی تیم مطرح کردیم موافقت داشت. برهمین اساس درخواست بازی تدارکاتی و دوستانه را اعلام کردیم. چرا که این نیاز وجود داشت با توجه به این که ۳۰-۴۰ درصد بازیکنان داخل اردو تاکنون سفر برون مرزی نداشتند و با فضای مسابقات با تیم های خارجی آشنا نیستند.

مشاورفنی تیم ملی والیبال جوانان ادامه داد: برای آماده سازی تیم ملی جوانان دختر حتی پیشنهاد بازی با تیم های اروپایی داده شد. اما با توجه به تفاوت سبک بازی های تیم های شرق آسیا پیشنهاد بازی های تدارکاتی با تیم های شرقی پذیرفته شد. چراکه تیم های شرقی سرعتی هستندو فیزیک شان نیز با ما فرق دارد.
 
وی یادآورشد: پس از چند روز تمرین در تهران دوم اردیبهشت ماه عازم تایلند می شویم. دراین کشور ۵ بازی دوستانه با تیم های تایلندی برگزار می کنیم. تایلند در والیبال بانوان یکی ازتیم های بسیار خوب آسیا به شمار می رود و به طورحتم این بازی های تدارکاتی برای آماده سازی بازیکنان ما بسیار مفید خواهد بود.
 
ابراهیم وادی تصریح کرد: در مرحله پانزدهم اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان دختر« ایمان شاه مرادزاده» به عنوان آنالیزور به ترکیب فنی تیم اضافه شده است. وی آنالیزور تیم اردکان است که عنوان نایب قهرمانی لیگ را به دست آورد. همچنین« اکرم حبیب لو» به عنوان فیزیوتراپ و «زهرا محمدی» ماساژور به تیم اضافه شده اند.
 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار