قلعه نویی: یکی از جذاب ترین مسابقات این فصل آسیا در پیش روی ما است/ فقط به ذوب‌آهن فکر می‌کنم

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: دیدار استقلال و ذوب‌آهن در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمان آسیا یکی از جذاب‌ترین بازی‌های این مسابقات است.

حبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن، امیرقلعه نویی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل لوکوموتیو که منجر به صعود ذوب آهن شد, گفت: یکی از باتجربه ترین مربیان جام باشگاه های آسیا هستم و فکر می کنم یکی از سخت ترین بازی های زندگی ام بود. طبیعی است که ما دو هدف داشتیم ; هدف دوم این بود که به گل دوم برسیم اما قدرت تاکتیکی لوکوموتیو باعث شد ما عقب بنشینیم و آنها بازی خوبی را انجام دادند ولی خوشبختانه در پایان به نتیجه مورد نظر دست یافتیم .

وی تصریح کرد: به هر سه تیم ایرانی تبریک می گویم , در مرحله بعد باید با استقلال روبرو شویم, من ۲۲ سال در این تیم  بودم. بازی سختی داریم و یکی از جذاب ترین مسابقات این فصل آسیا پیش روی ما است. 

 قلعه نویی افزود: من دو سال خوب در سپاهان داشتم ,سپاهان تیم بزرگی است و خیلی از مربیان ایرانی دوست دارند در این تیم باشند. خبرهایی در مطبوعات منتشر شده اما من فقط به ذوب آهن فکر می کنم و در فکر بازی های باقیمانده ذوب آهن در لیگ برتر و آسیا هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار