مهدی‌زاده: نتایج این فصل در شأن تراکتورسازی نبوده است/ فصل آینده هم قرارداد دارم

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نتایج این تیم را در فصل جاری دور از شأن این باشگاه توصیف کرد.

خبرنگار ورزشی از تبریز،‌ محمدرضا مهدی‌زاده پس از شکست ۳ بر یک تیم تراکتورسازی مقابل الغرافه قطر اظهار داشت: این بازی در سرنوشت هیچ‌کدام از تیم‌ها تأثیری نداشت، اما دوست داشتیم با برد آن را پشت سر بگذاریم که متأسفانه نشد.

وی در مورد نتایج ضعیف تراکتورسازی در این فصل، تصریح کرد: همه چیز مشخص است. متأسفانه نتایج خوب و در شأن تراکتورسازی نبوده است.

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد اینکه آیا شعارهای هواداران روی روحیه آنها تأثیر منفی گذاشته بود یا خیر، گفت: این شعارها خیلی تأثیر داشت،‌ اما هواداران حق هم دارند. امروز شرایط اصلاً خوب نبود. به هوادران حق می‌دهم و نمی‌شود چیزی گفت.

مهدی‌زاده در واکنش به این پرسش که «چرا تیم تراکتورسازی پیش از این مسابقه به اردو نرفت و آیا او فصل آینده نیز در این تیم خواهد ماند یا خیر؟»، تصریح کرد:‌ مثل اینکه سرمربی و باشگاه این تصمیم را گرفته‌اند و ما هم تابع تصمیمات آنها هستیم. چیزی به ما نگفته‌اند. فصل قبل شرایط تراکتورسازی زمین تا آسمان با این فصل فرق می‌کرد و امیدوارم فصل آینده هم با این فصل تفاوت داشته باشد. من قراردادم را در ابتدای فصل تمدید کرده‌ام و فصل آینده هم در تراکتورسازی هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار