آلگری: برایم مهم نیست ایگواین نتواند مقابل ناپولی بازی کند/ بازی‌مان مقابل کروتونه مهمتر است

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید برایش اهمیتی ندارد که مهاجم آرژانتینی تیمش جدال حساس هفته آینده بانوی پیر و تیم سابقش را از دست بدهد.

، ماسیمیلیانو آلگری می‌‌گوید برای بازی فردا شب (چهارشنبه از ساعت ۲۳:۱۵) یوونتوس در خانه کروتونه در هفته سی‌و‌سوم سری A از بازی هفته آینده مقابل ناپولی که اصلی‌ترین رقیب بانوی پیر در کورس قهرمانی است، برای او اهمیت بیشتری دارد.

آلگری در کنفرانس خبری پیش از بازی مردانش مقابل کروتونه گفت: از دو بازی که ما طی ۷ روز آینده داریم، بازی فردا شب مهمترین و سرنوشت‌سازترین بازی است. به اینکه با ۶ امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی برابر این تیم قرار بگیریم، یک امتیاز است و ما می‌توانیم بگوییم که اهمیت فراوانی دارد. با این حال من تا زمانی که از نظر محاسباتی قهرمانی‌مان قطعی نشده باشد، جشن نمی‌گیرم و تیمم را ملزم به کسب پیروزی می‌دانم. فردا هم ما به خانه کروتونه می‌رویم که تیمی خوب است و اکثر امتیازات این فصلش را در خانه گرفته است.

گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی یوونتوس در صورت گرفتن اخطار در بازی فردا شب از بازی بعدی یووه مقابل ناپولی که تیم سابقش است محروم می‌شود. با این اوصاف آیا آلگری برای بازی فردا شب به ایگواین استراحت خواهد داد؟

او در این خصوص عنوان کرد: من برای محروم شدن او ذره‌‌ای اهمیت قائل نیستم. اگر ایگواین آماده باشد، فردا بازی خواهد کرد چون این بازی است که برای ما اهمیت دارد نه بازی یکشنبه برابر ناپولی یا هر چیز دیگر. من حتی نمی‌دانم چه زمانی مقابل ناپولی بازی داریم. فعلاً هم که وضعیت ایگواین خوب است. او جلسه تمرینی قبلی‌مان را پیش از اتمام آن ترک کرد اما فکر نمی‌کنم که وضعیتش نگران کننده باشد و اگر آماده باشد بازی خواهد کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار