تور والیبال ساحلی سامیلا| تیم ملی الف ایران برنزی شد

تیم ملی «الف» والیبال ساحلی ایران با کسب پیروزی برابر ژاپن به مدال برنز و مقام سومی تور آسیایی سامیلا دست یافت.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دیدارهای مرحله نیمه نهایی و نهایی تور آزاد آسیا امروز (سه شنبه) در زمین‌های ساحلی شهر سامیلا تایلند پیگیری شد.

تیم ملی «الف» ایران (آرش وکیلی – بهمن سالمی) در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها به مصاف چین دو (گائو – لی) رفت و در دو ست متوالی با امتیازهای ۲۱ بر ۱۸ و ۲۱ بر ۱۷ مغلوب شد و از راه یابی به دیدار نهایی بازماند.

ملی پوشان ساحلی کشورمان در آخرین مسابقه خود در تور آسیایی سامیلا و برای کسب مقام سومی به مصاف ژاپن (تاکاهاشی – ایشیجیما) رفت و این تیم را با امتیازهای ۲۱ بر ۱۸ و ۲۱ بر ۱۵ شکست داد و به مدال برنز این رقابت‌ها دست یافت.

وکیلی و سالمی در دور گروهی این رقابت‌ها سنگاپور یک (تان – پون) و ژاپن دو (شیراتوری – آگه با) را شکست دادند، در مرحله حذفی نیز هنگ کنگ را از پیش رو برداشتند و در مرحله یک چهارم نهایی تیم قدرتمند چین یک (لکجیانگ – جیاکسین) را از پیش رو برداشتند و به جمع چهار تیم برتر صعود کردند.

تیم ملی «ب» ایران (رحمان رئوفی – عبدالحامد میرزاعلی) نیز در مرحله گروهی این رقابت‌ها تیم‌های سنگاپور دو (شن – تای) و قزاقستان دو (یاکولف – بوگاتو) را شکست دادند و در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم چین دو (گائو – لی) رفت.

رئوفی و میرزاعلی که هفته گذشته مقام سومی تور جهانی تک ستاره تایلند را از آن خود کرده بودند، در این دیدار دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۸ و ۲۱ بر ۱۲ مغلوب چین شدند و از دور مسابقات کنار رفتند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار