یک موضوع و دو اظهار نظر متفاوت در تیروکمان؛ حالا نوبت وزارت ورزش است

پس از بیانیه اعضای تیم ملی تیراندازی با کمان حالا وزارت ورزش باید در این باره موضع خود را مشخص و واقعیت را اعلام کند.

خبرنگار ورزشی ، پس از مصاحبه‌ برخی از اعضای پیشین تیم ملی تیراندازی با کمان درباره شراب‌خواری و فحاشی سرمربی کره‌ای تیم ملی، امروز فدراسیون تیراندازی با کمان بیانیه‌ای که زیر آن امضای تعدادی از اعضای تیم ملی دیده می‌شد را منتشر کرد.

  با توجه به اهمیت ماجرا از نظر فرهنگی و شرعی و همچنین تاکید مدعیان بر صحت ادعای خود، به نظر می‌رسد وزارت ورزش و جوانان باید در این باره به صورت شفاف اظهار نظر کند. اینکه چند نفر به خاطر خط خوردن در تیم ملی چنین ادعایی که از تبعات آن نیز مطلع هستند را بیان کرده‌اند چندان منطقی به نظر نمی‌رسد و تنها شاید عدم نگرانی آنها از کنار گذاشته شدن در تیم ملی فضا را برای بیان این مسائل باز کرده باشد. پیش از این نیز ترس از خط خوردن  باعث شده بود که برخی از ملی‌پوشان از رسانه‌ای شدن نامشان خودداری کنند.

تعلل وزارت ورزش در این چند روز را نیز باید مورد بررسی قرار داد تا نکند سکوت مسئولان این نهاد ورزشی دلیل بر بی‌تفاوتی آنها باشد. وزارت ورزش در مورد مسائل مربوط به فدراسیون تیراندازی با کمان همواره سعه صدر بیشتری داشته و شاید این همان دلیل تاخیر در واکنش وزارتخانه باشد. آنها پیش از این درباره قایقرانی و تیم فوتبال امید (در ماجرای حضور کرانچار در تیم امید) واکنشی به مراتب سریع‌تر از خود نشان داده بودند.

اکنون با دو اظهار نظر مواجه هستیم؛ یکی گروهی که مدعی رفتارهای دور از شأن سرمربی کره‌ای تیم ملی تیروکمان هستند و در سوی مقابل عده‌ای - از جمله فدراسیون- که این موضوع را از اساس رد می‌کند. حال وظیفه وزارت ورزش است شفاف‌سازی کرده و واقعیت‌ را اعلام کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار