ناظم‌الشریعه: عراق هنوز نامه‌ای به ما نزده است/ مهم‌ این است که بازیکنان ملی‌پوش در سطح بالا بمانند

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان تأکید کرد هنوز دیدار دوستانه با عراق قطعی نشده است که بخواهد لغو شود.

محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، درباره برنامه‌های تیم ملی و اینکه گفته می‌شود دیدار دوستانه ایران و عراق لغو شده است، اظهار داشت: هنوز نه چیزی اعلام شده و نه چیزی لغو شده است. مربی عراق شخصاً با من صحبت کرده بود و خودش هم این موضوع را رسانه‌ای کرده است. قرار بود عراق نامه‌ای به کمیته فنی ما بزند تا در مورد این بازی تصمیم‌گیری شود که هنوز هیچ نامه‌ای به دست ما نرسیده است.

وی در ادامه افزود: فقط عراق نیست که می‌خواهد با ما بازی کند و سه الی چهار کشور هستند که می‌خواهند با کمیته فنی مذاکره کنند تا در صورت تفاهم بازی دوستانه انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در مورد لژیونر شدن بازیکنان ملی‌پوش در کشورهایی مانند عراق که از سطح فوتسال بالایی برخوردار نیست، تصریح کرد: بازی کردن در سطح بالای فوتسال خوب است و جام باشگاه‌های آسیا هم سطح بالایی دارد. هر بازیکن نیز بسته به شرایط خود و همچنین پیشنهادات مالی تصمیم می‌گیرد در چه تیمی بازی کند. من هم قبول دارم نباید ارزش بازیکنان پایین بیاید،‌ اما به نظرم سطح جام باشگاه‌های آسیا بالاست و مسابقات خوبی به شمار می‌آید.  به طور کلی مهم این است که سطح بازیکنان تیم ملی بالا بماند و بتوانند برای تیم ملی بازی کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار