توضیح دوناروما درباره کلیپ جنجالی‌اش راجع به بازی میلان - ناپولی

سنگربان تیم فوتبال میلان درباره کلیپ تازه منتشر شده اظهارات عجیب او درباره بازی اخیر تیمش برابر ناپولی، شفاف‌سازی کرد.

، جان لوئیجی دوناروما با واکنش خیره کننده‌ای که یکشنبه شب برای نجات دروازه تیمش مقابل ناپولی انجام داد، ستاره میدان بود اما بعد کلیپی از این دروازه‌بان ایتالیایی منتشر شد که خیلی‌ها را متعجب کرد و تعهدش نسبت به میلان را زیر سؤال برد.

در این کلیپ دونارومای ۱۹ ساله که متولد شهر کاسته‌لاماره دی‌استابیا، در فاصله ۳۰ کیلومتری شهر ناپل است، گفت که در صحنه واکنش خیره‌ کننده‌اش در واقع سعی کرده دست خودش را عقب بکشد تا به آرکادیوژ میلیک اجازه دهد گلزنی کند.

او اما روز گذشته (دوشنبه) کلیپی در شبکه‌های اجتماعی‌اش منتشر کرد و در آن در کنار همسر خواهرش جنجالی تازه به پا کرد. او در این کلیپ از یک لفظ توهین‌آمیز رایج در ناپل استفاده کرده که به زعم برخی توهین به ناپولی و مردم شهر ناپل بوده است.

دوناروما در این خصوص در صفحه فیس‌بوک خود گفت: سلام به همه. اول از همه من می‌خواستم به شما بگویم بابت سوء تفاهمی که به خاطر کلیپ من به وجود آمده، عذر می‌خواهم برای کلیپی که بسیار شخصی بود و من نمی‌دانم که چگونه منتشر شده است. من برای میلان کار می‌کنم و نهایت تلاشم را هم برای این تیم انجام می‌دهم. حرفی هم که زدم فقط یک شوخی با عمویم بود که همیشه قبل و بعد از بازی‌ها چنین شوخی‌هایی با او انجام می‌دهم. حرف من به هیچ وجه علیه ناپولی یا ناپلی‌ها نبود. متأسفم که برخی از مردم حرفم را اشتباه متوجه شدند و از آن سوء برداشت کردند.

دوناروما ادامه داد: من مردم ناپولی را دوست دارم و هیچ خصومتی با آنها ندارم. هر بار هم با خوشحالی به آنجا می‌روم. ناپل شهر من است. برای همه شما مردم ناپل آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار