یوسف‌شاهی: به حضور جوانان در لیگ اعتقاد داریم/گلف مانند سایر رشته‌ها پشتوانه مالی ندارد

دبیر فدراسیون گلف گفت: چون گلف مانند سایر رشته‌ها پشتوانه مالی ندارد با یک سری مشکلات رو به رو هستیم.

فریدون یوسف‌شاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص لیگ گلف بانوان اظهار داشت: دور برگشت لیگ بانوان از ۲ تا ۴ اردیبهشت ماه در انقلاب برگزار و تیم‌ها جمعه ۳۰ فروردین وارد مجموعه می‌شوند. شنبه تمرین تیم‌هاست و در پس از آن مسابقات آغاز می‌شود.در روز پایانی مراسم اهدای مدال و کاپ قهرمانی برگزار می‌شود.

دبیر فدراسیون گلف تصدیح کرد: در لیگ برتر مردان هم هفته گذشته هفته پنجم برگزار شد اما به خاطر بارندگی یکی از بازی‌ها برگزار نشد و منتظر هستیم تا شرایط جوی مساعد و این بازی برگزار شود. هفته ششم هم این هفته برگزار می‌شود و پنجم و ششم اردیبهشت دو تیم صدر جدول با هم دیدار می‌کنند که حکم فینال را دارد و لیگ برتر به پایان می‌رسد.

وی در خصوص سطح لیگ در این دوره گفت: در لیگ برتر ۸ تیم حضور دارند که در انتهای فصل دو تیم از لیگ برتر به لیگ دسته یک سقوط می کنند و دو تیم نیز از دسته یک راهی لیگ برتر می‌شوند. طبیعتا چون گلف مانند سایر رشته‌ها پشتوانه مالی ندارد با یک سری مشکلات رو به رو هستیم اما خوشبختانه ملی حفاری و نفت مسجد سلیمان دارای پشتوانه هستند و باشگاه و زمین دارند و برای سایر تیم ها الگو می‌شوند. چند باشگاه خصوصی داریم و در مجموع سطح مسابقات خوب بود.

یوسف شاهی یادآور شد: ما در لیگ جوانان زیادی را شناسایی کردیم و بر خلاف برخی که به حضور جوانان در لیگ اعتقاد ندارند، ما حتی به جوانان زیر ۱۸ سال هم میدان دادیم و امید داریم از این جوانان در دل لیگ استفاده کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار