ساعی: هنوز تصمیمی برای مدیریت فنی تیم ملی تکواندو نگرفته‌ام

ملی‌پوش پیشین تکواندو گفت: هنوز هیچ تصمیمی درباره فعالیت به عنوان مدیر فنی تیم ملی تکواندو اتخاذ نکرده است.

خبرنگار ورزشی ، هادی ساعی در حاشیه نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک درباره اهدای جایزه بهترین کماندار معلول سال ۲۰۱۷ به زهرا نعمتی، اظهار داشت: خوشحالیم از اینکه این ورزشکار چنین افتخارات خوبی را کسب کرده و عضو کمیسیون نیز هست. 

وی درباره فعالیت‌های کمیسیون ورزشکاران گفت: با تصمیم کمیته ملی المپیک  قرار شده که کارهای مربوط به برگزاری هفته المپیک توسط آموزش ما انجام شود که جا دارد از اعتماد مسئولان تشکر کنیم. ما تلاش خواهیم کرد که خواسته‌های کمیته بین‌المللی المپیک را درباره این هفته اجرایی کنیم. 

ساعی ادامه داد: هفته المپیک در سال‌های گذشته نیز برگزار می‌شد اما آن اهدافی که مدنظرIOC بود اجرایی نمی‌شد معتقدم باید براساس چارچوبی که IOC در این باره دارد  رفتار کنیم. 

عضو کمیسیون ورزشکاران درباره دیگر مصوبه این کمیسیون عنوان کرد: قرار است اعضای کمیسیون در اردوهای مختلف حضور داشته باشند و از نزدیک با ورزشکاران دیدار کنند. در این دیدارها ورزشکاران می‌توانند مشکلات خود را به ما انتقال دهند تا درصدد برطرف کردن آنها حرکت کنیم. 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم که آیا قرار است به عنوان مدیر فنی تیم ملی با فدراسیون تکواندو همکاری کند، گفت: من یکی دو جلسه با پولادگر داشتم اما هنوز هیچ تصمیمی نگرفته‌ام و چیزی قطعی نشده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار