میکلایف: برای صعود باید برابر ذوب‌آهن پیروز شویم/ رشیدوف: منتظر بازی سختی هستیم

‌سرمربی تیم لوکوموتیو ازبکستان گفت: برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا چاره‌ای جز پیروزی برابر ذوب‌آهن نداریم.

، آندری میکلایف در نشست خبری پیش از بازی هفته پایانی گروه B لیگ قهرمانان آسیا میان‌ تیم‌های لوکوموتیو تاشکند و ذوب‌آهن اصفهان گفت: امکان صعود از گروه را داریم و فقط باید در بازی فردا به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم لوکوموتیو تاشکند ادامه داد: شناخت خوبی از حریف داریم و می‌دانیم قدرت تیمی آنها بیشتر از مسائل تکنیکی است. امیدواریم فردا خوش‌شانس‌ باشیم و پیروز شویم.

میکلایف در پاسخ به این پرسش که آیا فردا تیمش را با دو مهاجم روانه میدان می‌کند، اظهار داشت: مهاجمان مؤثری در خط حمله داریم، اما مسئله مهم این است که تمام تلاش خود را روی حمله بگذاریم و از خط دفاعی نیز غافل نشویم. فکر می‌کنیم فردا رشیدوف را در میدان داشته باشیم.

سردار رشیدوف، مهاجم تیم لوکوموتیو نیز درباره رویارویی با ذوب‌آهن گفت: منتظر بازی سختی هستیم، زیرا تیم برنده بازی فردا به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کند. ما می‌خواهیم برنده باشیم و جشن صعود بگیریم.

تیم‌های لوکوموتیو ازبکستان و ذوب‌آهن از ساعت ۱۸:۳۰ فردا (سه‌شنبه) در تاشکند رودرروی هم قرار می‌گیرند. از گروه B لیگ قهرمانان آسیا صعود تیم الدحیل قطر به مرحله بعد قطعی شده است.

تیم‌های شش امتیازی ذوب‌آهن اصفهان و لوکوموتیو تاشکند نیز رده‌های دوم و سوم جدول را در اختیار دارند و بازی فردا تعیین‌کننده دومین تیم‌ برتر گروه B لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار