کلانی: برای انتخاب سرمربی تیم امید به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم/ هیچ‌کدام از اعضای کمیته فنی مخالف انتخاب استیلی نبودند

عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال تأکید کرد که اعضای این کمیته تا به امروز برای انتخاب سرمربی تیم فوتبال امید ایران به نتیجه قطعی نرسیده‌اند.

حسین کلانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین روند انتخاب سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: در حال حاضر چند گزینه داخلی و خارجی را مدنظر قرار داده‌ایم، ولی برای انتخاب سرمربی تیم امید به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم. در جلساتی که به‌زودی تشکیل خواهد شد، شرایط گزینه‌ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در این میان جدا از بحث و تبادل‌نظری که میان اعضای کمیته فنی وجود خواهد داشت، آقای کی‌روش هم به‌عنوان سرمربی تیم ملی و یک فرد باتجربه نظر خود را مطرح خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: ما شایسته‌ترین گزینه را برای تیم امید انتخاب می‌کنیم و امیدواریم که با یک برنامه‌ریزی خوب و مناسب بتوانیم بعد از چهار دهه به المپیک راه پیدا کنیم. آقای حمید استیلی هم مدیر تیم است و این مسئولیت را دارد که کار را در این زمینه جلو ببرد.

کلانی در مورد اینکه استیلی بدون پیش‌زمینه قبلی و به‌صورت ناگهانی به‌عنوان مدیر تیم امید انتخاب شد، تأکید کرد: یکی دو هفته روی این موضوع بحث و بررسی صورت گرفت و در کمیته فنی هیچ‌کدام از اعضا مخالف انتخاب استیلی نبودند. استیلی تجربیات زیادی در فوتبال دارد و انتخاب او به‌خاطر شایستگی و تجاربی است که در فوتبال دارد. در جلسه‌ای که برای انتخاب مدیر تیم داشتیم، همه متفق‌القول روی انتخاب استیلی نظر داشتند.

عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که «آیا نظر کارلوس کی‌روش روی انتخاب جواد نکونام است؟»، اظهار داشت: به‌هرحال آقای کی‌روش تجربیات زیادی دارد و نکونام هم در تیم ملی شاگرد این مربی بوده است. نام مربیانی چون نکونام، فرکی و چند گزینه داخلی دیگر هم مطرح است و چند گزینه خارجی هم مدنظر هستند که حتی کی‌روش هم آنها را تأیید کرده است. ما تلاش می‌کنیم تا در نهایت بهترین تصمیم را بگیریم. احتمالاً سرمربی تیم امید تا پایان هفته انتخاب خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است کی‌روش به تنهایی سرمربی تیم امید را انتخاب کند، گفت: خیر، چنین چیزی نیست! من زیر بار چنین موضوعی نمی‌روم که فقط یک نفر به تنهایی تصمیم بگیرد مگر اینکه آن فرد مرا قانع کند. سایر دوستان هم در کمیته فنی چنین شرایطی دارند و قرار نیست فقط نظر یک نفر تحمیل شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار