پالوتا: اگر با پیروزی بر لیورپول فینالیست شویم، منتظر شیرجه بعدی‌ام در آبنما باشید/ آلیسون فروشی نیست

رئیس باشگاه رم به شایعاتی که درباره احتمال انتقال دروازه‌بان برزیلی این تیم منتشر شده است واکنش نشان داد.

، عملکرد خوب آلیسون بکر، دروازه‌بان تیم فوتبال رم در این فصل او را مورد توجه برخی از باشگاه‌های بزرگ اروپا قرار داده و در همین راستا شایعاتی هم درباره احتمال انتقال او از این تیم در پایان فصل منتشر شده است که جیمز پالوتا، رئیس باشگاه رم شخصاً آنها را تکذیب کرده است.

مالک آمریکا باشگاه رم که پیروزی هفته گذشته تیمش برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا و دربی شهر رم را از نزدیک مشاهده کرد، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: هفته سختی داشتیم که در آن برابر بارسلونا انجام دادیم. نتیجه دربی کمی ناراحت کننده بود چون ما فقط به بازی‌مان برابر لیورپول در نیمه نهایی لیگ قهرمانان فکر نمی‌کنیم و بازی‌های دیگرمان هم مهم هستند. چرا نتوانیم به فینال برسیم? لیورپول تیم قدرتمندی است اما ما هم خوب بازی می‌کنیم. این بازی در واقع یک دربی در شهر بوستون است. (اشاره به اقامت مالک آمریکا لیورپول که مانند پالوتا ساکن آمریکا است). هیچ کسی نباید از عملکرد رم در اروپا غافلگیر شود چون ما بالاتر از چلسی و اتلتیکومادرید مرحله گروهی را به پایان رساندیم، بعد شاختار را حذف کردیم و حتی در بازی رفت‌مان برابر بارسلونا هم همپای این تیم بازی کردیم.

پالوتا سپس درباره آینده آلیسون گفت: من نمی‌فهمم که چرا مردم مدام از من درباره آینده آلیسون و اینکه آیا او فصل آینده هم دروازه‌بان ما خواهد بود یا نه سؤال می‌پرسند. ما هیچ برنامه‌ای برای فروش او ندارم. امکان ندارد که آلیسون را بفروشیم. او به نظر من دروازه‌بان فوق‌العاده‌ای است می‌خواهیم اینجا بماند.

پالوتا پیروزی بزرگ هفته گذشته تیمش مقابل بارسلونا را به شیوه‌ای عجیب و با پریدن داخل یک آبنمای شهر جشن گرفت که البته این کار برای او جریمه‌ای به همراه داشت. مالک باشگاه رم در این خصوص گفت: من و شهردار رم درباره چیزهایی بیش از پول (در مورد پروژه احداث استادیوم جدید باشگاه رم) صحبت کردیم. او مرا به خاطر کاری که کردم جریمه کرد و من باید ۲۴۰ هزار یورو جریمه بپردازم. البته آب هم سرد بود ...

پالوتا در پایان در پاسخ به این سؤال که اگر تیمش لیورپول را شکست دهد و به فینال برسد چگونه خوشحالی خواهد کرد، اظهار داشت: در رم آبنماهای زیادی هست. می‌‌توانم داخل آبنمای آمفی‌تئاتر شهر هم شیرجه بزنم!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار