آلگری: ۲ بازی آتی در تعیین سرنوشت اسکودتو اهمیت زیادی دارد/ از پیانیچ بابت مصدومیتش متشکرم!

سکاندار یوونتوس مایل است تیمش هر چه زودتر قهرمانی در سری A را قطعی کند.

، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس پس از برتری تیمش مقابل سامپدوریا در هفته سی و دوم سری A اشتیاقش برای هر چه زودتر قطعی کردن قهرمانی در این رقابت‌ها را کتمان نکرد.

 او اظهارات خودش را این‌گونه شروع کرد: باید از پیانیچ تشکر کنم زیرا مصدومیت او به من اجازه داد تا تعویض کنم! داگلاس کاستا به این زودی قرار نبود به زمین بیاید اما بخشی از برنامه تیم برای تعویض نام داشت. سمپدوریا با بازی در مرکز، دفاع می‌کرد و باید کاری می‌کردیمکه فاصله آن‌ها در مرکز بیشتر شود. برای این کار سانترهای از جناحین به کمک تیم من آمد. باید از همه تشکر کنم زیرا پیروزی پس از آن تجربه تلخ در لیگ قهرمانان کار آسانی نبود. با تمرکز، آرامش و هوشمندی بازی کردیم و سپس نوبت به تعویض پیانیچ رسید. او در ران پای خود احساس دردی ناگهانی و خفیف کرد.

 او در پایان افزود: هوودس از نظر فنی با کیفیت است. او انتخاب اول تیم ملی آلمان بود و گل بسیار زیبایی به ثمر رساند. برای او خوشحالم چون برای یافتن چنین فرصتی صبر زیادی به خرج داد.  ناپولی فصلی فوق العاده را سپری می‌کند. آن‌ها هنوز در بالای جدول هستند و فکر می‌کنم ۲  بازی پیش رو در تعیین سرنوشت اسکودتو حیاتی خواهد بود. اگر امسال قهرمان ۲ جام داخلی نشویم، شاید باشگاه دیگر مرا نخواهد! 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار