مهاجری: به منحل‌شدن پدیده فکر نمی‌کنم/ فقط می‌خواهم آرامش داشته باشم

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان تأکید کرد که در حال حاضر به بحث منحل‌شدن باشگاه پدیده فکر نمی‌کند.

محمدرضا مهاجری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد برتری تیمش برابر نفت تهران گفت: خدا را شکر که در یک بازی بیرون از خانه نتیجه خوبی گرفتیم و خیال‌مان بابت ماندن در لیگ برتر راحت شد. واقعاً تحت فشار بودیم و بازی سختی هم برابر نفت تهران داشتیم، با این حال نتیجه خوبی گرفتیم و از این بابت خوشحالم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در ادامه افزود: قبل از این بازی هم مسئولان استانی نیم‌نگاهی به بازیکنان ما داشتند و همین موضوع باعث شد تا شاگردانم نهایت تلاش خود را برای پیروزی مقابل نفت انجام دهند. اگر در گذشته در مشهد بیشتر به ما توجه می‌شد الآن شرایط خیلی بهتری داشتیم. ما برای کسب سهمیه می‌جنگیدیم، ولی کارمان به فرار از سقوط کشید. متأسفانه مشکلاتی پیش آمد که از طرف ما ناخواسته بود و کاری هم نمی‌توانستیم انجام دهیم.

مهاجری در واکنش به احتمال منحل شدن باشگاه پدیده برای فصل بعد نیز خاطرنشان کرد: من به منحل شدن باشگاه پدیده فکر نمی‌کنم. این‌قدر در طول فصل جاری مشکل و استرس داشتم که الآن واقعاً عصبانی هستم و نمی‌دانم چه باید بگویم! فقط می‌خواهم آرامش داشته باشم تا این دو بازی پایانی هم به‌خوبی و خوشی به اتمام برسد. از طرفی هم نمی‌توانم آینده را پیش‌بینی کنم.

وی در پایان اظهار داشت: از شاگردانم تشکر می‌کنم که به‌خاطر من خیلی از مشکلات را تحمل کردند. می‌دانم که آنها امسال خیلی سختی کشیدند، اما تا جایی که در توان داشتند ما را همراهی کردند.

*

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار