زاهدی: انگیزه زیادی برای دیدار برابر سایپا دارم/ خطر سقوط تیم ما را تهدید نمی‌‌کرد

مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز مدعی شد که برای بازی برابر سایپا انگیزه زیادی دارد تا توانایی‌هایش را ثابت کند.

مسیح زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد تساوی خانگی تیمش برابر استقلال در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر گفت: بارش باران پیش از بازی باعث شد تا شرایط مسابقه در نیمه اول به سود استقلالی‌ها شود، در غیراین‌صورت فکر نمی‌کنم آبی‌ها می‌توانستند همین نتیجه تساوی را هم کسب کنند. شرایط زمین و بارش باران بدن‌های ما را دچار مشکل کرد و به خاطر همین در نیمه اول استقلالی‌ها بهتر از ما بازی کردند. ما در کل بازی بهتر از آنها بودیم و می‌توانستیم موقعیت‌های‌مان را گل کنیم و برنده بازی باشیم.

وی در مورد شرایط گسترش فولاد و گذر این تیم از منطقه خطر عنوان کرد: درست است تیم‌های انتهای جدول تفاوت امتیازات‌شان با یکدیگر خیلی کم است، ولی ما با پیروزی در دیدار مقابل استقلال خوزستان این فاصله را افزایش دادیم و دیگر خطری گسترش را تهدید نمی‌کرد. ضمن آنکه ما پیش از این در رتبه نهم و بالاتر از تراکتورسازی قرار داشتیم، پس فکر نمی‌کنم خطر سقوط در کمین گسترش بوده باشد.

مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با اشاره به دیدار بعدی تیمش برابر سایپا خاطرنشان کرد: این بازی هم مثل دیدار ما با استقلال است. آنها برای کسب سهمیه می‌آیند، ولی ما با خیالی آسوده‌تر بازی می‌کنیم. البته این بازی با توجه به شرایط میزبانی نارنجی‌پوشان، نسبت به بازی برابر استقلال سخت‌تر خواهد بود. من یک سال در سایپا بازی کردم و شناخت خوبی از این تیم دارم، از طرفی انگیزه خاصی برای این بازی دارم، در این حد که دلم می‌خواهد مقابل سایپا گل بزنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار