توضیحات رضایی درباره نشست سرپرستان تیم‌های حاضر در بازی‌های پاراآسیایی

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ گفت: نشست سرپرستان تیم‌های شرکت کننده در سومین دوره این بازی‌ها برگزار شد و مسائل و جوانب مختلف این مسابقات مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، هادی رضایی درباره نشست سرپرستان تیم‌های حاضر در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اظهار داشت: این نشست به مدت دو روز در جاکارتا برگزار شد و از سالن‌های ورزشی و همچنین  محل برگزاری افتتاحیه و اختتامیه بازی ها بازدید کردیم. در این بازدید، مسائل فنی سالن‌ها مورد بررسی قرار گرفت. همچنین از دهکده بازی‌ها و خوابگاه ورزشکاران بازدید و مناسب سازی برای ورزشکاران را مورد ارزیابی قرار دادیم.

وی افزود: سرپرستان تیم‌های مختلف مشکلات و مسائل را عنوان کردند تا کاستی‌ها برطرف شود. جلساتی را نیز با مسئول حمل و نقل برگزار کردیم و مسائل را با مسئولان فنی بازی‌ها و خوابگاه مطرح کردیم. موارد مربوط به روادید، تغذیه، ایاب و ذهاب و دوپینگ ورزشکاران نیز در این جلسات مطرح شد.

رضایی گفت: در این بازی‌ها حدود ۴۵۰۰ ورزشکار از کشورهای مختلف شرکت می‌کنند که با مسئولان کلاس‌بندی و APC جلساتی را برگزار کردیم. سپس با سفیر ایران در خصوص حضور کاروان کشورمان برای حضور در بازی‌ها رایزنی کردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار